spersonalizowany prezent

Wręczanie prezentów najbliższym i zaskakiwanie ich daje zazwyczaj zdecydowanie więcej przyjemności niż dostawanie upominków. Uwielbiamy wręczać prezenty, a już szczególnie te spersonalizowane. To dlatego, że zdajemy sobie sprawę z ich wyjątkowości. Ponadto, aby je stworzyć, zadajemy sobie dodatkowy trud. Zaprojektowanie kubka czy jakiegokolwiek innego elementu zastawy wymaga od nas kreatywności i pomysłowości. Najlepiej, żeby taki prezent miał jakieś większe znaczenie dla osoby obdarowywanej. Kubek z napisem może taki być – wystarczy zastanowić się nad odpowiednią sentencją i wzorem.

Kubek z napisem – dlaczego warto?

Zastanówmy się, dlaczego właściwie kubek sam w sobie jest świetnym prezentem, a gdy dochodzi do niego możliwość spersonalizowania, to staje się jeszcze lepszy? Przede wszystkim dlatego, że jest to taki element naszej zastawy, którego używamy codziennie. Kubek z napisem towarzyszy nam już od samego rana w jednej z najprzyjemniejszych chwil, jaką jest picie kawy. Dodatkowo cieszy on nasze oczy swoim oryginalnym, spersonalizowanym designem. Nic więc dziwnego, że jego zakup to zawsze dobry pomysł. W końcu mamy pewność, że osoba obdarowana będzie z niego korzystać.

Dlaczego natomiast jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie kubka z napisem? Ponieważ jeśli spersonalizujemy dany upominek, to zyska on na wartości. Stanie się wyjątkowy dla osoby obdarowanej. Wszystko za sprawą umieszczenia na jego powierzchni jakiegoś cytatu albo grafiki, które mają większe znaczenie zarówno dla osoby obdarowującej jak obdarowywanej.

Spersonalizowany prezent – jak się do niego zabrać?

Wybór kubka z napisem wcale nie jest taki prosty. Jeśli chcemy, aby prezent ten został z osobą obdarowaną na lata, to powinniśmy zastosować się do kilku przydatnych wskazówek podczas jego wyboru.

Spersonalizowany prezent to wysoka jakość

Po pierwsze, jeśli chcemy podarować komukolwiek spersonalizowaną zastawę stołową, to najpierw powinniśmy wybrać produkt dobrej jakości. Zwróćmy więc uwagę na danego producenta oraz na to, jakimi produktami on dysponuje, czy porcelana wykorzystana do ich stworzenia jest dobrej jakości. Możemy mieć w głowie nawet najpiękniejszy wzór lub napis na spersonalizowany prezent, ale naniesiony na wątpliwej jakości produkt, straci on na swojej wartości. W dodatku taki kubek z napisem bardzo szybko zacznie wyglądać gorzej. Może się niszczyć, kruszyć, blaknąć.

Kubek z napisem – zwróć uwagę na napis

Co się wydaje oczywiste, jeśli chcemy podarować w prezencie dany produkt i mamy plan jego personalizacji, a więc chcemy umieścić na nim napis, to powinien on po prostu być trafiony. Najlepsze prezenty to takie, które mają większe znaczenie dla obdarowywanego. Dlatego zaprojektuj kubek, zwracając szczególną uwagę na to, co na nim umieścisz. Może być to ulubiony cytat danej osoby. Na kubku spersonalizowanym możemy także umieścić ulubiony żart albo inny tekst, który kojarzy nam się z osobą obdarowaną.

Postaw na ręcznie robione prezenty

Jeśli chodzi o nanoszenie napisów i grafik na kubek lub jakąkolwiek inną część zastawy, to warto zwrócić uwagę na producentów, którzy oferują kubki ręcznie malowane. Dzięki temu mamy gwarancję unikalności produktu i jego wysokiej jakości. Napis jest wykonany dokładnie, zazwyczaj przez prawdziwych pasjonatów swojego zajęcia. To my decydujemy, jak będzie wyglądał nasz kubek z napisem, projektujemy go, ale to osoba, której zlecamy dany projekt, ma za zadanie tchnąć w niego życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here