konsultant ślubny

Praca osoby na takim stanowisku kojarzy się bardzo często z przyjemnym zajęciem, któremu towarzyszy szczęście przyszłej pary młodej, a dodatkowo nie małe zarobki. Nie jest to zawód, za który otrzymamy najniższą krajową, ponieważ sprawianie pieczy nad ogranizacja najważniejszego dnia w życiu zakochanych, nie może być tanim przedsięwzięciem. Nie ma się co dziwić. Z roku na rok przybywa chętnych na to, żeby przyjąć się do pracy jako konsultant ślubny czy też otworzyć swoją własną działalność, w takiej dziedzinie. Jak  to wygląda w praktyce? Jak wygląda to w rzeczywistości? Ile jest w stanie zarobić konsultant ślubny? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-konsultant-slubny/ 

Jak wyglądają zarobki konsultanta ślubnego?

Wszystko to zależy od tego, ile będziemy przyjmować zleceń oraz ile jesteśmy w stanie zrobić. Na początku naszej przygody liczba nie będzie zbyt duża. Dopiero z czasem, kiedy zaczniemy budować swoją reputację, będziemy mogli liczyć na większą ilość klientów. Jednak kiedy na początku ktoś zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, to powinniśmy się do tego starannie przyłożyć oraz postarać się, żeby klient był zadowolony z wykonanej pracy i polecał nas innym. 

Zarobki konsultanta ślubnego – jak wygląda to w liczbach?

Zarobki takiej osoby uzależnione są przede wszystkim od ilości oraz zakresu przyjmowanych zleceń. Konsultacja dla pary młodej może zamknąć się w kwocie kilkuset złotych, podczas kiedy organizacja całej uroczystości może być warta nawet kilka tysięcy zł. Cennik takich usług ustalany jest według własnych potrzeb i we własnym zakresie. Jeżeli nam się powiedzie, nasze zarobki mogą wynosić około 4000 i więcej w skali miesiąca. Oczywiście zawsze najbardziej opłacalne jest sezon weselny, czyli ten od kwietnia do października. Wtedy konsultacji mogą zarobić nawet od 5 do 11000 zł miesięcznie.

Zobacz też: http://www.cristals.pl/jak-wyglada-praca-konsultanta-slubnego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here