Piękna sala weselna

Sala weselna Kaszuby to bardzo często wyszukiwana fraza. Nie bez powodu – Kaszuby jako region słynie przecież z pięknych lasów, jezior, nizinnych rzek, a mieszkańcy – z niesamowitej gościnności i pysznej kuchni. Jest jednak jedno niesamowite miejsce, które wyróżnia się na tle konkurencji. Co to za miejsce?

Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór

Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór to przykład świetnego połączenia nowoczesności i współczesnych elementów z tym, co naturalne, świeże. Cały kompleks znajduje się w otulinie lasu, nieopodal jeziora Ostrzyckiego. Wkraczając w progi tej kaszubskiej sali weselnej masz wrażenie, że przeniosłeś się do zupełnie innego, magicznego świata, któremu daleko do powszechnego, codziennego pośpiechu, gwaru oraz zgiełku miasta. Szum drzew, zieleń traw, błękit wody i nieba zachęcają do spacerowania i odkrywania tajemniczych zakątków. Miejsce to z pewnością pozostanie na długo w pamięci Twoich weselnych gości.

Organizacja ślubu i wesela

Wszystkie przygotowania trwają zazwyczaj bardzo długo: kilkanaście miesięcy, może nawet kilka lat. Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór oraz cała jego obsługa robią wszystko, by te przygotowania jak najbardziej umilić każdej młodej parze i w związku z tym oferują szereg udogodnień. Jakie to udogodnienia?

  • Możliwość aranżacji ślubu w plenerze – ceremonia zaślubin w towarzystwie wysokich drzew i śpiewających ptaków przy delikatnym powiewie wiatru? Któż z nas by o takim czymś nie marzył? Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór Ci to umożliwia! Pięknie udekorowana altanka, miejsce dla gości ślubnych – czego więcej potrzeba? Ma to także pewne praktyczne strony – odpada problem ewentualnego transportu gości z miejsca ceremonii na miejsce wesela, gdyż wszystko odbywa się obok siebie.
  • Sala weselna – pięknie przystrojona, zapierająca dech w piersiach. Profesjonalna, szybka i zawsze uśmiechnięta obsługa jest gotowa pomóc w rozwiązaniu każdego, nawet najmniejszego problemu. Dbałość o detale to coś, co zdecydowanie wyróżnia Żabi Dwór na tle konkurencji.
  • Pokoje gościnne – będziecie mieli gości z daleka? Nie chcecie skazywać ich na tułaczkę po pobliskich hotelach? Sala weselna Kaszuby Żabi Dwór posiada w swojej ofercie także komfortowe pokoje gościnne, w których każdy zmęczony gość zazna chwili spokoju, relaksu i wyciszenia.
  • Bogate menu, które można dowolnie modyfikować – kucharze każde danie przygotowują ze świeżych, lokalnych produktów. Bazują na tradycyjnych, sprawdzonych przepisach. Poza obiadem serwowanym do stołu, sala weselna Kaszuby Żabi Dwór oferuje także aranżację suto zastawionego stołu wiejskiego, stołu szwedzkiego, stołu ze słodkościami oraz wiele, wiele innych smacznych rarytasów (np. nadziewana kaczka, pyszny dzik, tradycyjnie pieczony udziec).

Żabi Dwór – tylko sala weselna na Kaszubach?

Absolutnie nie! Chociaż trzeba przyznać, że głównie z tego słynie. Ale poza weselami, Żabi Dwór oferuje także organizację innych imprez okolicznościowych, takich jak na przykład: przyjęcia komunijne, studniówki, konferencje, imprezy pracownicze, catering i obsługa prywatnych przyjęć, noclegi dla rodzin z dziećmi…Oferta jest naprawdę bogata. Jeżeli zainteresowała Cię sala weselna Kaszuby, to koniecznie zajrzyj na stronę zabi-dwor.pl Możesz tam odbyć wirtualny spacer po wszystkich zakątkach kompleksu, obejrzeć zdjęcia z poprzednich imprez. Masz jakieś pytania? Wątpliwości? Na stronie znajdziesz telefon kontaktowy do obsługi Żabiego Dworu, która z miłą chęcią przedstawi Ci szczegółową ofertę i udzieli niezbędnych odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here