Większość ludzi doświadcza problemów z suchym skórą w pewnym momencie swojego życia. Sucha skóra jest zwykle spowodowana warunkami środowiska, genetyką lub nadmierną kąpielą i może wystąpić w dowolnym miejscu na ciele. Jeśli cierpisz na suchą skórę, nie martw się – istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby uwodnić skórę i zapobiec jej wyschnięciu.

Regularnie nawilżaj i konsekwentnie. Potrzeba nawilżenia skóry, gdy jest sucha, może wydawać się bezgłośnym, ale ważne jest, aby wiedzieć, jak skutecznie nawilżyć. Na przykład palowanie się na grubej warstwie kremu nawilżającego raz na tydzień nie sprawi, że skóra będzie dużo lepiej. Trzeba być często nawilżającym i konsekwentnie, aby skutecznie zwalczać suchą skórę.

Trzymaj zmarszczkę twarzy obok łóżka. Ułatwia to zapamiętanie nawilżania każdej nocy przed snem. Uczyń to w nocnej rutynie.

Jeśli pacjent cierpi z powodu suchych rąk, trzymaj niewielką rękę kremu do rąk w torebce lub obok umywalki. Użyj za każdym razem, kiedy umyj ręce. Nawilża się, gdy skóra jest wilgotna. Nawilżające, gdy skóra jest jeszcze trochę mokra, pomaga uszczelnić więcej uwodnienia. Po umyciu twarzy, przed użyciem środka nawilżającego, przed użyciem wilgoci przed wysmaruj nadmiar wilgoci. Dla twojego ciała, to samo. Opatruj skórę ręcznikiem, aż będzie lekko wilgotna, a następnie zastosuj dobry środek nawilżający. Pozwól skórze wyschnąć naturalnie, aby mogła wchłonąć całą wilgoć.

Jeśli skóra jest nadal sucha, zastosuj drugą warstwę środka nawilżającego, gdy tylko nasiąka pierwsza warstwa.

http://www.fabrykafigury.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here