Masaż skóry głowy w celu promowania wzrostu włosów. Oprócz uczucia wielkiego, masaż promuje dobry obieg w skórze głowy, co pomaga włosom rosnąć szybciej i mocniej. Zrób masaż głowy każdego dnia, lub przynajmniej za każdym razem, kiedy pod prysznicem. Wystarczy położyć palce na skórze głowy i pocierać delikatnym kołowym ruchem.

Aby zwiększyć masaż, spróbuj użyć oleju kokosowego, oleju migdałowego lub oleju z jojoba. Jest to szczególnie korzystne, jeśli martwisz się o rozrzedzanie włosów.

Olej z drzewa herbacianego, olej z lawendy lub olej z drewna cedrowego są również zdrowe dla włosów.

Zdobądź regularne wykończenia. Odcięcie odłamków kończy się regularnie, aby utrzymać włosy w najlepszym zdrowiu. Regularne wykończenia sprawiają, że twoje włosy wyglądają bardziej lśniące, ponieważ usuwa się nudne, uszkodzone części. Wybierz cięcie, które najlepiej sprzyja twoim włosom, a następnie co 6-8 tygodni. Pij dużo wody każdego dnia.

Opakuj włosy w wilgotnym, suchym miejscu, aby uniknąć używania suszarek do włosów.

Głębokie zabiegi pielęgnacyjne są dobre dla suchych włosów.

Zawsze płukaj włosy po kąpieli w prysznicach, ponieważ chlor jest zły dla zamków.

Po oczyszczeniu i kondycjonowaniu przemyć włosy zimną wodą, aby uszczelnić skórę.

Spać na jedwabnych lub satynowych poszewkach. Ta okładka może pomóc włosom uniknąć splątania i węzłów. Może to również zmniejszyć rozbijanie podczas spania. Plus takie poduszki są super wygodne i miękkie!
Użyj masek do włosów. Jeśli próbujesz dorastać włosom, raz w tygodniu należy je raz w miesiącu. Weź jeden puree bananowe i włóż do miski. Dodać jedno surowe jajko, a następnie dodać 3 łyżki mleka. Na koniec dodaj 3 łyżki miodu. Dobrze wymieszać. Nakładać ją na skórę głowy i włosy, pozostawić na 30 minut, spłukać i myć włosy jak zwykle. Można też spróbować dodać dwa jaja surowe do miski, dodać 5 łyżeczek oliwy z oliwek, dobrze wymieszać i nałożyć ją na skórę głowy. Nałożyć korek do kąpieli, zostawić go na 30 minut, spłukać i umyć włosy jak zwykle.

Włożyć włosy w kucyk w wietrzne dni.

Jeśli potrzebujesz szybkiego połysku i połysku we włosach, spróbuj dodać cytrynę do kubka do kąpieli i umyć włosy z nią.

Spróbuj wyczyścić włosy raz w miesiącu, ponieważ wyczyści włosy. Aby wyjaśnić włosy używać ocet jabłkowy i sody do pieczenia.

http://www.gospodyni24.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here