Romantyczna kolacja to dobry pomysł na randkę, ale ekstremalny skok z wysokości czy wspólna zabawa w parku trampolin z pewnością na dłużej pozostną w pamięci obojga partnerów. Pary, które oprócz adrenaliny lubią wodę, mogą skorzystać z możliwości wykonywania akrobacji powietrznych na Flyboardzie, napędzanym turbiną skutera wodnego.

Skok dla dwojga na linie

Oryginalnym pomysłem na randkę jest bungee. Warszawa, Kraków czy Zakopane to tylko niektóre miasta w Polsce, w których organizowane są skoki z wysokości. Uczestnicy zabawy mają za zadanie skoczyć z około 90 metrowego żurawia. Do nóg, ud i bioder mocowana jest specjalna uprząż asekuracyjna oraz dynamiczna lina wykonana z około tysiąca elastycznych włókien, dzięki czemu lot jest całkowicie bezpieczny. Sprzęt dobierany jest indywidualnie do wagi oraz wzrostu uczestnika zabawy. Skok trwa zaledwie kilka sekund, ale równie szybko podnosi poziom adrenaliny. Ciekawym rozwiązaniem dla par jest oddanie skoku jednocześnie. Istnieje także możliwość zamówienia u organizatorów przedsięwzięcia filmu oraz zdjęć uwieczniających wspólny wyczyn. Po skoku na uczestników czekają pamiątkowe dyplomy i gratulacje ze strony inicjatorów wydarzenia.

Dream jump jako pomysł na randkę z adrenaliną

Dream jump to kolejna propozycja dla par, które nie boją się wysokości. Skoki odbywają się z ponad 200 metrowych kominów. Innowacyjność dream jumpu polega na tym, że uczestnik zabawy skacze w specjalnej uprzęży asekuracyjnej połączonej z linami, które umocowane są do dwóch budynków. Daje to możliwość wykonywania przeróżnych akrobacji podczas lotu, np. salt czy obrotów. Ponadto założeniem twórców techniki dream jumpu było maksymalne wydłużenie czasu swobodnego spadania, co daje więcej radości ze skoku. 

Park trampolin dla dwojga

Park trampolin to idealne miejsce na spotkanie dla pary, która lubi aktywnie spędzać czas. Jest to miejsce, w którym można oderwać się od rzeczywistości i doskonale bawić. Hala wypełniona jest różnego rodzaju trampolinami i ściankami do odbijania, a także piankowymi basenami umożliwiającymi miękkie lądowanie. Goście parku w trakcie pobytu w obiekcie muszą mieć na nogach skarpetki antypoślizgowe.

Skoki i akrobacje nad wodą

Flyboard to propozycja na spędzenie niezapomnianej randki. Urządzenie zasilane jest turbiną skutera wodnego, połączoną ze specjalnym wężem i butami. Po ich założeniu na nogi, odkręcany jest strumień wody pod ogromnym ciśnieniem, co umożliwia wzbicie się nad taflę wody na 10 metrów. Nad bezpieczeństwem i przebiegiem całej zabawy czuwa wykwalifikowany instruktor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here