Włosy – która z nas nie chce, aby były lśniące i gładkie? Jak z reklamy? Sama w poszukiwaniu lekarstwa na wszystkie przypadłości, przetestowałam mnóstwo wątków na forach internetowych. Zatem, czy istnieje jakiś złoty środek, który pozwoli na uzyskanie zadowalającego efektu? Myślę, że wiele zależy od pielęgnacji, jaką stosujemy na co dzień.
Musimy pamiętać, iż np. do włosów farbowanych producenci stwarzają inną grupę produktów. Na rynku spotkamy się z szeroką ofertą szampon do włosów farbowanych, które pielęgnują kolor i zapobiegają jego wypłukiwaniu. Jeżeli chcemy, aby nasz kolor został z nami na długo powinniśmy odpowiednio pielęgnować nasze włosy, wybierając kosmetyki do tego przeznaczone.
Co w przypadku kiedy nie mamy czasu, aby użyć tradycyjnego szamponu? Ostatnimi czasy ogromną popularność zyskują suche szampony, które możemy schować do torebki, zabrać w podróż, czy na obóz. Musimy jednak pamiętać, że nawet najlepszy suchy szampon nie umyje za nas włosów. Ma on za zadanie odświeżyć, dodać objętości, pomóc w sytuacji, kiedy spontaniczne sytuacje zmuszają do szybkiego wyjścia z domu.
Jak widzicie producenci zaskakują nas coraz to nowszymi kosmetykami. Ostatnio na przykład natrafiłam na czerwony cień do powiek. Jeszcze nie dawno nikt nie pomyślał o tak ekstrawaganckich rozwiązaniach, a dziś? Świat idzie do przodu. Włosy i dłonie są wizytówką kobiety, dlatego też należy o nie dbać w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej awaryjnej. Nasze babcie specyfiki robiły same – dziś na szczęście wszystko mamy poddane na tacy.

http://www.blogprasa.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here