Lider opakowań plastikowych

Lider branży. Jaki ma patent na tworzenie idealnych pudełek przemysłowych? Dlaczego stawia na tworzywo sztuczne a nie na naturalne materiały, jak drewno? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą się w treści poniżej.

Wywiad i obserwacja

Aby lider opakowań wiedział, jakie opakowania są potrzebne w której branży, musi przeprowadzić tak zwany wywiad środowiskowy. Na czym on polega? Na słuchaniu i notowaniu potrzeb producentów. Lider opakowania – skąd wie, jakie opakowania będą najlepsze?Każda branża ma swój asortyment, który będzie musiał być odpowiednio przechowywany. Dla jednych idealne będą małe, plastikowe pojemniki, dla innych – pudełka plastikowe duże. Wszystko zależy od tego jakie i ile towaru będzie magazynowane czy transportowane.

Lider opakowania, by zwiększyć swój zasięg sprzedaży, tworzy opakowania i dla dużych przedsiębiorstw, i dla tych mniejszych. Każdy znajdzie idealne pudełko dla swoich potrzeb.

Idealne pudełko przemysłowe

Alby pudełko przemysłowe sprawdzało się w każdej branży, musi spełniać kilka zasad:

1. Być mobilne – pudełko nie może być nieporęczne czy takie, które ciężko się transportuje czy przemieszcza. Pudełko plastikowe duże musi mieć odpowiednie, ergonomiczne uchwyty, które ułatwią manewrowanie nim. Musi być kompatybilne z innymi pudełkami, by można je było magazynować pionowo. Musi być również przystosowane do transportu za pomocą wózka widłowego czy suwnicy.

2. Być odporne – na zmienną pogodę czy temperaturę. Podczas transportu czy magazynowania, towar krócej czy dłużej ale przebywa na zewnątrz. A tam jest narażony na deszcz, wiatr, mróz czy palące słońce. Tylko pudełko plastikowe duże (lub małe) jest w stanie wytrzymać każdą z wymienionych anomalii. Plastik ma to do siebie, że jest odporny i na wysokie temperatury, i na niskie, i na wszelkie inne niedogodności atmosferyczne. Zupełnie inaczej, niż jest w przypadku pudełek czy skrzynek drewnianych. Drewno szybko niszczeje a plastik jest długowieczny.

3. Być przyjazny środowisku – chyba jedną z najważniejszych zalet pudełek z tworzywa sztucznego jest to, że ani do ich produkcji nie są wykorzystywane drzewa, ani po ich zużyciu nie będzie zanieczyszczać się środowisko. Dlaczego? Dlatego, że nawet uszkodzone pojemniki można oddać recyklingowi i otrzymać kolejny plastikowy produkt. Takiego czegoś nie da się zrobić z drewnem. Zniszczone drewno nadaje się jedynie do spalenia a plastik można odnawiać na wiele sposobów.

Pudełko plastikowe duże – sposób na przechowywanie, magazynowanie, transportowanie. Po co kupować co chwilę nowe, drewniane skrzynie skoro można zainwestować nieco więcej i cieszyć się latami z jednego zakupu?? Warto zaopatrywać się u lidera opakowań – tylko w ten sposób wszystko będzie układać się pomyślnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here