Jaką pralko-suszarkę wybrać

Każdy wie, jaką zmorą mogą być suszące się w łazience elementy garderoby. Dlatego warto zainwestować w pralko-suszarkę, która nie tylko wypierze, ale jeszcze  wysuszy pranie. A jaki model wybrać?

  1. Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700 – tak wiele za niezwykle przystępną cenę
  2. Beko HTV7716XW – magia nowoczesnej technologii

Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700 – tak wiele  za niezwykle przystępną cenę

Pralko-suszarka Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700 pierze i jednocześnie suszy ubrania w ciągu jednego cyklu. Maksymalne obciążenie pralko – suszarki wynosi 8 kg ładunku przeznaczonego do prania i 4 kg podczas suszenia. Urządzenie w ciągu 1 min wykrywa obciążenie i optymalizuje pobór wody. Odpowiednie programy pozwalają na dostosowanie temperatury i szybkości obrotów bębna do rodzaju tkaniny i ciężaru załadunku. Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700  wykorzystuje również  parę, która rozluźnia włókna tkanin, redukuje zagniecenia i prawie całkowicie eliminuje potrzebę prasowania. Odświeża także delikatne ubrania i nadaje im przyjemnego zapachu bez potrzeby wykorzystywania całego cyklu prania. W przypadku konieczności szybkiego przeprania ulubionej odzieży, program One Go w ciągu 60 min. wypierze i wysuszy 1 kg ubrań. Pralko-suszarka Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700 wyposażona jest w węże: dopływowy i odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Do proponowanego modelu dołączone są maty antywibracyjne, produkty czyszczące czy deski do prasowania. Klienci, którzy szybko zdecydują się na zakup pralko-suszarki Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700, otrzymają dodatkowy prezent –  roczny zapas środków piorących renomowanych producentów!

Beko HTV7716XW – magia nowoczesnej technologii

Pralko-suszarka Beko HTV7716XW to przykład nowoczesnej technologii. Wyposażona w 6 programów świetnie poradzi sobie z praniem zarówno mocno zabrudzonych tkanin bawełnianych, jak i materiałów niezwykle delikatnych, poprzez zastosowanie programu tzw.  prania ręcznego. Prędkość wirowania 1400 obrotów/minutę sprawi, że ubrania będą suche, a jednocześnie  pozbawione nieestetycznych zagnieceń. W pralko-suszarce Beko HTV7716XW  została zastosowana nowoczesna technologia Aqua-Fusion polegająca na zablokowaniu odpływu, co zapobiega stratom proszku i sprawia, że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Firma BEKO wyposażyła swoje urządzenie w nowoczesną grzałkę Hi-Tech pokrytą warstwą niklu, która zabezpiecza ją przed korozją i  ogranicza osadzanie się kamienia. Dzięki temu trwałość takiej grzałki jest nawet 100 razy wyższa w porównaniu z jej standardowymi odpowiednikami. Opcja Steam Cure sprawia, że pralko – suszarka Beko HTV7716XW używa gorącej pary na początku prania, by łatwiej usunąć zabrudzenia i na końcu cyklu, aby zmniejszyć zagniecenia. Nowoczesny system HomeWhiz zastosowany w pralko – suszarce Beko HTV7716XW pozwala na zdalne sterowanie programem za pomocą smartfonu lub tabletu bez konieczności wstawania z kanapy. Dzięki  niemu można również monitorować koszty prania oraz stan techniczny urządzenia. Dodatkowymi atutami pralko – suszarki  Beko HTV7716XW są: blokada panelu sterowania, program czyszczenia bębna i kontrola wyważenia.

Sklep https://www.oleole.pl/pralko-suszarki.bhtml, w którym można kupić prezentowane wyżej urządzenia, nie tylko gwarantuje najniższe ceny, ale również deklaruje zwrot różnicy.  Klient ma prawo przedłużyć standardową 24-miesięczną gwarancję na okres do 3 lub 5 lat oraz rozszerzyć ochronę o przypadkowe uszkodzenia. Może także  skorzystać z  dodatkowych udogodnień i usług, np. wyboru dnia i godziny dostarczenia towaru (również w soboty) oraz  bezpłatnego obioru starego sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here