Dzień kobiet z wyjątkowymi prezentami. Zachwyć swoją wybrankę!

Ósmy marca to wyjątkowa data, w której warto pamiętać o każdej z pań. Jednak ta jedna, jedyna powinna otrzymać tego dnia coś specjalnego. Warto zatem zadbać o odpowiednią oprawę tego święta i wybrać dla niej jeden z oszałamiających prezentów. Na jakie się zdecydować?

Mapki zdrapki

            Fajny pomysł na prezent dla dziewczyny od 4gift.pl to mapa. Nie jest to jednak normalna mapa, jaką wszyscy znamy, ale mapa magiczna, o niezwykłych możliwościach. Przede wszystkim pozwala ona na zaznaczanie miejsc, które się już widziało. W jaki sposób? To zdrapka, znana z loterii czy kuponów. Dzięki temu Twoja dziewczyna będzie zawsze mogła pochwalić się przed znajomymi jak wiele świata już widziała.

Brelok z postaciami z filmu

             Gadżet nie tylko ładny, ale i praktyczny. Każdy z nas ma wiele kluczy i non stop musi je mieć przy sobie. W kobiecej torebce znalezienie ich wymaga często nie lada wyczynu. A tymczasem brelok z ulubioną postacią z filmu, np. z Dinseya z Myszką Minie czy z Harry’ego Pottera z Hagridem lub Hermioną sprawi, że zadanie to będzie bajecznie łatwe.

Coś do kuchni

            Prezentów do kuchni może być mnóstwo. To choćby ciekawy wzorem i krojem fartuch dla marzycielki, która lubi piec albo podstawka do jajek z jednorożcem. Jednak kuchnia to dość szeroki temat i znajdziesz tu naprawdę wiele pomysłów na prezent dla dziewczyny z 4figt.pl. Szukaj mądrze!

Gadżet Pusheen

            Pusheen to ulubienica małych i dużych, choć te większe rzadziej się do tego przyznają. Nie ma jednak kobiety, która przeszłaby obojętnie wobec słodkiego kotka. Dlatego słuchawki, kubek czy notes z jego podobizną to naprawdę strzał w dziesiątkę na dzień kobiet. Sprawdź, jak wielką radość jej sprawisz.

Coś do wypicia

            Imprezowy charakter dnia kobiet? Czemu nie! Spraw swojej partnerce wiele przyjemności. Na przykład z dużą wersją wina w kieliszku o pojemności butelki lub z kieliszkiem w kształcie pantofelka, z którego Twój kopciuszek upije nie jeden trunek. To jak zapowiedź przyjemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here