Każda z nas jest wyjątkowa i piękna. Jednocześnie każda z nas jest inna. Wszystkie jednak chcemy wyrażać swoją osobowość, lecz równocześnie szukamy inspiracji. Skąd je czerpać i jak dobierać je odpowiednio do Twojego charakteru? Tego dowiesz się z poniższego artykułu!

Warto, abyś w poszukiwaniu Twojego stylu nie zatraciła swoich indywidualnych cech. Tegorocznej zimy powinien rządzić kolor grenadine, który jest jednym z odcieni czerwonego. Jeśli jednak nie lubisz tego koloru, nie zmieniaj swoich preferencji! Z pewnością znajdziesz coś dla Ciebie wśród innych modnych kolorów, z których z pewnością warto wyróżnić neutral grey, autumn maple oraz butterrum. Ważne, aby kolory i krój odpowiadały Twoim preferencjom. Skąd jednak czerpać inspiracje na strój?

Prasa

Choć wydawałoby się, że w dobie Internetu czasy świetności prasy dla kobiet minęły, to nie ma nic bardziej mylnego! Ten rynek wciąż ma się świetnie, głównie ze względu na doskonałe tytuły, które idealnie wpisują się w gusta kobiet. Można wyróżnić różne kategorie gazet, które w swoim zamyśle przeznaczone są dla kobiet. Wśród nich największą popularnością cieszą się te o życiu gwiazd oraz czasopisma stylowe. Na szczęście można znaleźć również takie, które łączą w sobie newsy i informacje o celebrytach, a jednocześnie posiadają rozbudowany dział moda i uroda. Jednym ze sztandarowych tytułów tego typu jest Twój Styl, który cieszy się dużym uznaniem na rynku. Miesięcznik jest na rynku od 1990 roku, zaś jego nakład wynosi obecnie ponad 300 tysięcy egzemplarzy. Czytelnictwo sięga jednak 2 milionów osób, co jest świetną rekomendacją dla tego tytułu. Twój Styl jest wyznacznikiem dobrego smaku dla wielu Polek. Nic dziwnego – zamieszczane porady oraz najnowsze trendy modowe są świetnie wyważone i doskonale trafiają w gusta czytelniczek. Zdecydowanie, warto być z tym tytułem na bieżąco! Umożliwi Ci to prenumerata Twojego Stylu, którą możesz zamówić bez wychodzenia z domu na stronie prenumerata.ruch.com.pl!

Blogerki modowe

To jeden z najsilniej rozwijających się trendów zarówno w “polskim”, jak i “światowym” Internecie! Choć blogi wykorzystywane były dużo wcześniej, to od kilku lat ich popularność poszybowała w górę. Wśród blogerów warto zwrócić uwagę na te osoby, które zajmują się szeroko pojętym lifestylem oraz modą. Wśród najbardziej znanych polskich blogerek modowych warto wyróżnić Maffashion oraz Jessicę Mercedes. Obie wyróżniają się swoimi stylizacjami i inspirują nie tylko osoby, które obserwują ich stronę, lecz również zupełnie postronne osoby. Jeśli jeszcze nie słyszałaś o ich blogach i instagramach, to koniecznie nadrób swoje zaległości! Gwarantujemy, nie pożałujesz!

Inspiruj się

Jesteśmy jednak zdania, że jednym z najlepszych sposobów na poszukiwanie Twojego stylu jest tzw. “metoda prób i błędów”. Dzięki niej poznasz siebie i najlepiej zrozumiesz swoje potrzeby, jednocześnie zachowując unikalne oblicze. Gdzie jednak znaleźć bodziec do spróbowania czegoś nowego? To proste! Impulsem może być cokolwiek! My, na najlepsze pomysły, zawsze wpadałyśmy w trakcie długich, spacerów. Zaufajcie nam, matka natura to wręcz niewyczerpane źródło natchnienia! Jeśli jednak nie potrafisz realizować swoich pomysłów w ten sposób, to warto prowadzić dyskretną obserwację. Wiele osób, które codziennie mijasz na ulicy, może stać się Twoją inspiracją. Nie wstydź się zerkać na strój innych osób, to w nim możesz znaleźć zachętę do spróbowania czegoś nowego! Nigdy nie przepadałaś za marynarkami? Może się jednak zdarzyć, iż zauważysz ciekawy ciuch tej kategorii u innej osoby. Wówczas nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby spróbować czegoś nowego!

Powyższe rady dotyczące wyznaczania własnego stylu nie są oczywiście swoistym lekiem na całe zło. Nie istnieją tak naprawdę rady, które w prosty sposób byłyby w stanie pomóc wszystkim zainteresowanym osobom. Warto jednak spróbować od trzech powyższych propozycji, które powinny Ci pomóc wyznaczyć dalszą drogę. I pamiętaj – nie bój się eksperymentów, to one mogą pomóc Ci w odnalezieniu Twojego nowego stylu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here