kominek

Ciepło miłości. To pragnienie, którego tak bardzo chcemy doświadczać. Bliskość drugiej osoby, jej dotyk, żar objęć, dreszcz gorąca. W zgiełku życia i sprawach codzienności, chcemy znaleźć chwile i miejsce dla spędzania wspólnego czasu. Może w planach, odpowiednim miejscem jest zaciszny domek z kominkiem.

Drzwiczki kominkowe – drzwiami do serca? Długie jesienne wieczory z chłodną deszczową aurą i przenikliwym wiatrem, nie zachęcają do romantycznych spacerów. Groźba przeziębienia czy kataru, potrafi skutecznie odstręczać. Zakatarzeni kochankowie – nie brzmi to zbyt romantycznie. Zimowe zaś zawieje i śnieżyce, czy nawet słoneczna ,ale mroźna pogoda, również skutecznie zniechęcają do przebywania na zewnątrz. Jakże bardzo chce się pobyć intymnie z drugą połówką, sam na sam, słuchając nastrojowej muzyki, popijając słodkie czerwone wino, spoglądając na drzwiczki do kominka, z którego ciepło emanuje na nasze ciała, czyniąc serca coraz bardziej rozpalone. Co dalej? Można tylko popuścić wodzy wyobraźni i domyślać się lub zdać się na naszą nieograniczoną inwencję działania.

Czy aby tylko dla zakochanych par ów pomysł spędzenia wspólnego czasu? Zapewne jest fantastycznym dla wielu znajomych, przyjaciół, którzy chcą oderwać się od trudów pracy, problemów i organizować weekendowe wypady, gdzieś w ustronne, ciche miejsca, znaleźć jakąś chatkę w górach zimową porą, by spotykać się w prywatnym gronie, w cieple i specyficznym klimacie emanującym z rozpalonego kominka. Ciepło kojarzy się też z rodziną. Pragnieniem bycia razem w każdej chwili. Codzienność jednak nie pozwala na taką bajkę. Praca, obowiązki, własne sprawy, różne problemy, potrafią skomplikować tak bardzo życie i pokrzyżować wiele planów. Jednak marzenia, w które wierzymy i staramy się konsekwentnie realizować, czasem potrafią się spełniać. Potrafimy się spotykać rodzinnie, w komplecie. Jakże wspaniale uczynić to w ciepłej atmosferze. W dobie internetowej wszechobecności i mnogości informacji, poszukujemy właściwych dróg, by znaleźć interesujące nas tematy. Pośród ignif.com czy innych ścieżek, możemy znaleźć wszystko to, co leży w naszych zainteresowaniach. Pomysły należą do nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here