Zapobieganie rozwojowi formy. Spowoduje to zmniejszenie ilości zarodników w powietrzu.

Utrzymuj dom na sucho, używając wentylatorów i osuszaczy w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka.

Napraw wszelkie wycieki w Twoim domu. Obejmuje to małe rzeczy, jak drobne części i większe problemy, takie jak nieszczelne dachy, które mogą pozwolić, aby woda kapała przez ściany.
Jeśli masz pleśń, zabij go roztworem wybielacza i wody. Unikaj pokarmów uczulonych. Jeśli jesteś uczulony na potrawy, które są powszechnymi składnikami, takimi jak jaja czy pszenica, może być konieczne dokładne zapoznanie się z listą składników na opakowaniach.

Jeśli masz dużo alergii na pokarmy, wydrukuj je na wizytówce, aby można było je podać do serwerów w restauracjach. Serwer może wtedy sprawdzić się z szefem kuchni, aby upewnić się, że nie otrzymasz żadnej z tych potraw.

Jeśli potrzebujesz, weź ze sobą własne jedzenie. Wtedy będziesz zawsze wiedział, co jesz. Unikaj picia alkoholu podczas przyjmowania leków.

Skonsultuj się z etykietą producenta i lekarzem, aby ustalić, czy nadal możesz jechać na lekarstwa.

Porozmawiaj z lekarzem przed przyjęciem jakichkolwiek leków, jeśli jesteś w ciąży lub przed podaniem lekarstw dla dzieci.

Jeśli pacjent ma inne leki, skonsultuj się z lekarzem, jeśli mogą one oddziaływać. Ziołowe środki zaradcze i suplementy mogą powodować interakcje.

http://www.umalgosi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here