szczęśliwa para

Duża część z was zapewne zastanawiasz się w jaki sposób stworzyć udany oraz szczęśliwy związek. Stworzenie jakiejkolwiek relacji, czy jest to relacja romantyczna czy przyjacielska, wymaga od obydwu stron zaangażowania oraz włożenia pracy. W jaki sposób stworzyć coś co będzie nie tylko trwałe, ale również pięknie? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-stworzyc-udany-zwiazek/

Nie ma ryby bez ości i miłości bez złości, czyli wszystko o kłótniach w związku 

Istnieje spora część ludzi, którzy uważają że kłótnie w związku wynikają jedynie z tego że para nie jest zgrana, a relacja po prostu jest nieudana. Czy jest to prawda? W dobie Internetu i ciągłych afer, ze stron celebrytów. Pojawia się przekonanie, że kłótnie wynikają z nieporozumienia i niedopasowania. Czy to prawda? 

Dużo ludzi jednak posiada odwrotne spekulacje, i twierdzi iż kłótnie w związku są jak najbardziej potrzebne. Z jedynej strony jest to absurdalne, ale z drugiej ma to sens. Pokazuje to że zależy nam na naszym partnerze bądź partnerce a nie mamy na nią czy niego przysłowiowo ,,wywalone”. 

Jeśli dochodzi do kłótni w związku należy pamiętać o kilku bardzo ważnych aspektach. Przede wszystkim starajcie się zrobić to jak najbardziej łagodnie, nie skaczcie sobie do gardeł, ani nie dogryzajcie sobie. Przecież się kochacie. Agresywne kłótnie i krzyki nie doprowadzą do niczego dobrego, a wręcz przeciwnie.

Szukanie kompromisów to klucz do sukcesu

Wiecie już że kłótnie w związku są całkowicie normalne i się zderzają. Podobno kluczem do udanego związku są kompromisy. Oczywiście nie zawsze kompromis jest możliwy. Jednakże kiedy tylko jest możliwość, aby na niego pójść – korzystajcie, a z pewnością odbije wam się to na dobre.

Zaskakujcie się, bądźcie nieprzewidywalni 

Każdy kiedy zaczyna związek, wie jak to jest być zakochanym. Początkowa faza jest szczególnie zauważalna. Wtedy wówczas, osoba z którą jesteście staje się dla was całym światem. Dodatkowe jesteście nią tak zauroczeni, że nie widzicie jej wad. Druga połówka jest dla nas po prostu ideałem.

Taki czas niestety szybko mija. Poznajemy lepiej swojego partnera czy partnerkę, poznajcie jej wady i słabości, ale nie zmienia to faktu, że przestajecie ją kochać. Związek wtedy staje się bardziej świadomy i dojrzały. Pamiętajcie jednak, aby wracać pamięcią do tamtych czasów i starać się, aby nasza druga połówka czuła jakby zakochała się w nas na nowo. W grę wchodzą romantyczne wierszyki, masaże, niespodzianki i wiele, wiele innych.

Zobacz też: http://studioniezapominajka.pl/jak-przetrwac-kiedy-partner-jest-w-delegacji/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here