18 urodziny to symboliczny skok w dorosłe życie. Warto uczcić ten wyjątkowy dzień, wręczając bliskiej osobie oryginalny prezent w postaci przeżycia, które na długo utkwi w jej pamięci. Voucher na bungee, przejażdżkę monster truckiem, strzelnicę czy flyboard to propozycje na ekstremalne upominki urodzinowe dla pełnoletnich.

Ekstremalne skoki na prezent urodzinowy

Pomysł na prezent na 18 urodziny to np. zafundowanie bliskiej osobie wyjątkowego przeżycia. Ekstremalny skok na bungee z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Do nóg uczestnika zabawy przyczepia się specjalną, elastyczną linę. Swobodne spadanie trwa zaledwie kilka sekund, które wystarczą, aby natychmiast podnieść poziom adrenaliny. Popularnym prezentem urodzinowym jest także dream jump. Jest to skok z wieży na linach, które umożliwiają wykonywanie ewolucji w powietrzu, np. salt, obrotów.

Strzelanie na strzelnicy

Voucher na strzelnicę to rewelacyjny prezent dla każdego miłośnika strzelectwa, a także osób, które zawsze chciały spróbować strzelania z broni palnej. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora strzela się, np. z karabinu maszynowego czy pistoletów, do specjalnych tarczy. Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa na strzelnicy oraz obchodzenia się z bronią.

Urodzinowa przejażdżka na fotelu pasażera

Miłośnikowi nietypowych aut i jazdy w terenie na urodziny można zafundować szaloną przejażdżkę monster trackiem. Jest to samochód, który wyglądem przypomina trochę pick-up, ale jest od niego większy, bo sięga prawie 4 metrów. Uczestnik zabawy siedzi na fotelu pasażera, a profesjonalny kierowca pokonuje specjalnie wydzieloną trasę off-road pełną przeszkód i niespodzianek.

Pomysł na urodziny – flyboard

Flyboard to pomysł na prezent dla osób, które nie boją się wyzwań, nowych doświadczeń, a także wody. Napędem urządzenia jest turbina skutera wodnego, która ma na celu tłoczenie wody pod wysokim ciśnieniem do dysz, do których przymocowane są specjalne buty. Flyboard umożliwia unoszenie się w powietrzu i wykonywanie w nim różnych ewolucji. Cała zabawa rozgrywa się w wodzie, a nad uczestnikiem czuwa wykwalifikowany instruktor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here