Nie każdy ma smak wody, ale wszyscy potrzebujemy go, aby zapewnić, że nasze ciała kontynuuj działa prawidłowo. Jeśli chcesz pić więcej wody, ale nie są szalenie o smaku (lub jej brak), oto kilka wskazówek, które mogą uczynić go bardziej przyjemne:
1. Wprowadzenie Dodaj świeże owoce. Owoce cytrusowe, takie jak cytryny, limonki i pomarańczy, to klasyczne wzmacniacze wodne, ale inne owoce smaki może również zachęcić swoje kubki smakowe. Spróbuj kruszenia świeżych malin i arbuza na swoje wody lub dodanie plasterki truskawek. Ogórek i świeżej mięty są orzeźwiające smaki, a także – szczególnie w lecie.
2. Mocowania ściany ogniowej Użyj sok. Wszelkie sok owocowy może być dobrą bazą do smaku wody, ale soki tart, jak żurawina, granat, winogrono, i jabłko, są szczególnie smaczne. Przejdź do produkcji soków, które są naturalne, bez dodatku cukru. I pamiętaj: Owoce i soki ich nie tylko dobrego smaku – zawierają witaminy i przeciwutleniacze, które mogą skorzystać na zdrowie też.
3 Sprawiają, że szampan. Wiele osób woli musujące woda niegazowana. Jeśli zwykły stary wody nie jest inspirujące dla ciebie, spróbuj naturalnie musujące wodę mineralną – co daje dodatkową korzyść w postaci minerałów. Albo spróbuj szampan Seltzer, do wody gazowanej. Możesz dodać świeże owoce lub aromaty naturalny sok do Seltzer, jak zasugerowano powyżej, lub szukać naturalnie aromatyzowane seltzers na lokalnym rynku. Jeśli stać się wielbicielem Seltzer, warto rozważyć uzyskanie ekspres Seltzer dla Twojego domu.
4. Przygotuj się. Bądź kreatywny z lodem. Niektórzy twierdzą, że lód woda smakuje lepiej niż woda podawane w temperaturze pokojowej. Jeśli tak jest, aromatyzowane kostki lodu mogą jeszcze lepszy napój. Korzystania z niektórych sugestii aromatyzujących powyżej zacząć eksperymentować ze świeżych owoców, mięty lub kostek lodu ogórka. Wystarczy posiekać swój dodatek wyboru, dodaj go do swojej tacy kostek lodu wraz z wodą, a następnie zamrażać. Można również rozważyć kostki sok, herbata lub kawa. Jeśli chcesz być bardziej twórczy, użyj kostki lodu tace, które wchodzą w zabawnych kształtach, jak gwiazdy, koła, a nawet ryb.
5. Pić herbatę. Ziołowe, owocowe, zielone, białe, czerwone i herbaty są ogólnie uważane za lepsze dla ciebie niż czarnych herbat (lub kawa, dla tej sprawy) ponieważ zawierają niewiele do kofeiny. I istnieją niezliczone smaki tych herbat do wyboru. Zacznij od wyboru na rynku lub zdrowia lokalnym sklepie spożywczym. Jeśli jesteś zainteresowana prowadzeniem bardziej egzotycznych smaków i wyrafinowanych herbat, rozpocząć badania na szeroki wachlarz specjalistycznych herbat, które pochodzą z różnych części świata.
6. Spróbuj bulionów, buliony i consommés. Jeśli podniebienia pochyla się ku cząber, można zdać się na herbatę i rozpocząć popijając jeden z tych gorących i pikantnych zamiast cieczy. Wybierz wersje niskotłuszczowe i niskiej zawartości sodu dla maksymalnych korzyści dla zdrowia. Bo zupa jest na bazie wody, kubek gorącej zupy będzie zaliczana do dziennego spożycia płynów.
Krok 7. Dodaj szybki smak. Jeżeli szukasz szybkiego i-prosty wzmacniacz smaku, można również rozważyć bezcukrowe mieszanki pić i wkłady smakowe, które mogą być używane z systemem filtracyjnym kran.

http://www.gminachorzele.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here