Włosy blond z refleksami

Kombinowanie z kolorem włosów jest dla kobiet zupełnie naturalne. Szukanie własnego stylu, fryzury, w której wygląda się najkorzystniej oraz która podkreśla nasze walory, a dodatkowo jeszcze odpowiedniego koloru, dopasowanego idealnie do naszej urody – to rzecz najnaturalniejsza na świecie. Wciąż największą popularnością wśród kolorów, na jakie decydują się kobiety, szczególnie te o brązowawym odcieniu swoich naturalnych włosów, jest blond. Blond z kolei sam w sobie ma milion odcieni, to jednak nie wszystko – bardzo popularnym sposobem na dodatkowe uatrakcyjnienie fryzury są włosy blond z refleksami.
Włosy blond z refleksami nadają fryzurze lekkości, objętości, sprawiają, że wyglądamy na zdecydowanie młodsze, dziewczęce, figlarne, z pazurem – słowem: dziewczyny z charakterem, a to właśnie najczęstszy komunikat, jaki chcemy przekazać światu swoim wyglądem. Włosy blond z refleksami można wykonać na wiele różnorodnych sposobów, wcale nie muszą być to tradycyjne, nieco dzisiaj już niemodne i z lekka ordynarne pasemka, tak niegdyś popularne. Dzisiejsze refleksy przypominają bardziej ślad po wakacyjnych, słonecznych promieniach słońca, jakie faktycznie zostają nam na włosach po wakacyjnych eskapadach. Taki efekt można uzyskać jednak w zasadzie tylko podczas wizyty w salonie fryzjerskim. Tam również możesz zdecydować się na odważniejszą wersję, a więc na farbowanie ombre, naturalnie przechodzące z naszego koloru do dowolnie wybranego – na przykład właśnie koloru blond.
Niektóre kobiety decydują się na samodzielnie wykonanie takich pasemek na swoich włosach – w domowych warunkach nie jest wykluczone ich wykonanie, jednak jeśli nie mamy zbyt dużej wprawy możemy sobie jedynie zaszkodzić zamiast pomóc. Jeśli jednak jesteś pewna i zdeterminowana, a do tego posiadasz odpowiednie zdolności manualne, będziesz potrzebować do ich wykonania na przykład rozjaśniacza w spreyu, dostępnego chociażby w internetowych sklepach z akcesoriami dla fryzjerów czy specjalne kosmetyki, sprey do włosów na bazie wody oraz soku z cytryny. Jeśli nie zależy ci na błyskawicznym efekcie, możesz kupić w drogerii szampon, który nada twoim włosom takich właśnie delikatnych, słonecznych refleksów. Możesz również wykonywać płukanki z rumianku.

http://www.testersi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here