Z pewnością każda kobieta marzy o pięknym spojrzeniu. Z tego powodu coraz więcej Pań decyduje się na zakup różnorodnych kosmetyków w drogeriach. W ostatnim czasie coraz częściej wiele klientek stawia na popularne marki. Jednak należy pamiętać, iż jeżeli nasz make up jest wykonany nieodpowiednio, możemy osiągnąć efekt odmienny od zamierzonego. Zatem w jaki sposób optycznie powiększyć swoje oczy?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych kosmetyków do makijażu oczu. Coraz więcej kobiet decyduje się na ich zakup, ponieważ to właśnie dzięki nim możemy powiększyć swoje oczy. Zatem co powinno znaleźć się w naszej kosmetyczce?

Jeżeli za pomocą kosmetyków chcemy optycznie powiększyć swoje oczy, powinnyśmy się zaopatrzyć przede wszystkim w zalotkę oraz kremowy cień do powiek. Przyda nam się także ciemny cień do powiek oraz wydłużający rzęsy tusz. Niezbędna będzie także kredka w jasnym kolorze oraz ciemny eyeliner.

Należy mieć świadomość, iż jeżeli chcemy optycznie powiększyć swoje oczy, nie powinnyśmy obrysowywać ich dookoła eyelinerem. Niestety taka technika tylko sprawi, iż nasze oczy staną się jeszcze mniejsze. Należy przede wszystkim rozświetlić kącik oka, najlepiej zrobić to jasnym cieniem. Dopiero wówczas możemy zacząć malować kreskę. Jednak należy również robić to ostrożnie. Warto pamiętać, iż taką kreskę powinnyśmy pociągnąć nieco za oko, w przeciwnym razie znów same je optycznie zmniejszymy. Na koniec warto użyć zalotki i dobrze pomalować rzęsy.

Warto pamiętać, iż za pomocą dostępnych kosmetyków w drogeriach możemy optycznie powiększyć swoje oczy. Dzięki temu nasz spojrzenie będzie hipnotyzować. Jednak nie możemy zapominać o tym, iż powinnyśmy wyposażyć się przede wszystkim w odpowiednie kosmetyki, jak również akcesoria. Tylko dzięki temu osiągniemy zamierzony efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here