Wiele kobiet pragnie wyglądać idealnie. Z tego powodu coraz częściej decydują się na przejście na dietę. Jednak warto pamiętać, iż możemy wyglądać idealnie niezależnie od naszej figury. Zatem w jaki sposób powinnyśmy się ubierać, aby wyglądać atrakcyjnie?

Niewiele kobiet ma świadomość, jednak podczas wyboru odzieży bardzo ważną rolę pełni przede wszystkim bluzka. Choć ten dodatek do naszej garderoby często jest niewielki to właśnie on może sprawić, iż będziemy wyglądały zdecydowanie bardziej korzystnie.

Jeżeli na przykład mamy szerokie ramiona, warto zdecydować się na zakup bluzki, która ma dekolt w serek. To własnie dzięki niej możemy nieco wyszczuplić naszą górną partię ciała. Warto pamiętać także o tym, iż w takim wypadku powinnyśmy unikać bluzek, które mają bufiaste rękawy. W przypadku nieco większego brzuszka powinnyśmy wybrać luźny model, który zatuszuje nasz mankament. Z kolei jeżeli chcemy stworzyć talię osy, powinnyśmy zdecydować się na zakup bluzek w graficzne wzory.

Należy mieć świadomość, iż decydując się przykładowo na pionowy oraz ukośny układ stroju, taka bluzka zdecydowanie nas wyszczupli. Jednak jeśli wybierzemy układ poziomy, możemy optycznie dodać sobie kilka kilogramów. Warto zwrócić także uwagę na dekolt, jaki znajduje się przy bluzce. Panie z szerokimi ramionami powinny nosić bluzki z dekoltem w kształcie litery V. Z kolei kobiety z niewielkim biustem powinny postawić na tak zwane hiszpanki, z odkrytymi ramionami.

Jeżeli pragniemy wyglądać atrakcyjnie oraz kobieco, powinnyśmy przede wszystkim zmienić swoją garderobę. Jest to bardzo ważne, ponieważ fason naszych ubrań ma bardzo duży wpływ na nasz wygląd. Warto pamiętać, iż choć wiele kobiet nie ma figury modeliki, za pomocą odpowiednio dobranej bluzki mogą wyglądać bardzo korzystnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here