tusz do rzęs wodoodporny

Tusz do rzęs, nieodłączny kosmetyk każdej kobiety. Obecnie na rynku możemy wybrać naprawdę wiele rodzajów tuszu do rzęs. Jakie będą najlepsze? Przede wszystkim tusze dopasowane do naszych rzęs. Jeśli posiadamy rzęsy rzadkie, wybierajmy tusze powiększające ich objętość. Jeśli posiadamy rzęsy krótkie, wybierajmy tusze wydłużające. Jeśli posiadamy rzęsy słabe, wybierajmy tusze wzmacniające. Odpowiedni tusz do rzęs do każdego rodzaju rzęs.Bardzo często kobiety wybierają nieprawidłowe rodzaje kosmetyków do pielęgnacji. Dotyczy to także tuszów do rzęs. Warto pamiętać, że wyróżniamy także wiele odcieni tuszów do rzęs. Jednak chyba najbardziej popularnym jest odcień czarnego. Na drugim miejscu kształtuje się kolor brązowy. Natomiast pozostałe kolory tuszy do rzęs, to niebieski, szary oraz fioletowy.

Wodoodporny tusz do rzęs

tusz do rzęs wodoodpornyPrawdziwą furorę robi wodoodporny tusz do rzęs. Czym on się charakteryzuje? Możemy malować nim rzęsy na basen, na plażę czy przy zbyt wysokich i zbyt niskich temperaturach. Możemy w nim nurkować. Nie musimy się obawiać, że nam się zmyje. Właśnie na tym polega jego cała technologia. W dodatku tusz wodoodporny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród aktorek, sportmenek czy też piosenkarek.

Tusz zwykły a tusz wodoodporny

Istnieje wiele zwolenniczek zarówno tuszu zwykłego jak i tuszu wodoodpornego. Zarówno wiele kobiet decyduje się na zwykły tusz do rzęs. Tusz wodoodporny jest przeznaczony dla każdej osoby, której zależy przede wszystkim na odpowiednim makijażu, który będzie się utrzymywać przez cały dzień. Tusz zwykły w cale nie będzie droższy od tuszu wodoodpornego. Wszystko zależy od producenta oraz wielkości opakowania. Wiele kobiet może się obawiać w jaki sposób zmyje tusz wodoodporny. Zmywanie takiego tuszu jest naprawdę proste. Mianowicie wystarczy płyn miceralny na przykład do makijażu wodoodpornego, bądź wymieszanie wody z ulubionym olejkiem przeznaczonym do pielęgnacji oczu. Oczywiście płatek kosmetyczny ze zwykłą wodą nie będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Tylko niepotrzebnie podrażnimy swoje powieki oraz rzęsy. Należy się liczyć z tym, że kupując tusz wodoodporny musimy także zadbać o jego zmycie. W związku z tym należy wybrać od razu odpowiedni płyn miceralny, bądź mleczko do demakijażu przeznaczone do zmywania makijażu wodoodpornego. Tak naprawdę tusz wodoodporny jest bardzo często wybierany. To nie tylko bezpieczny ale i skuteczny kosmetyk. Warto go wybierać w sytuacjach, podczas których mamy kontakt z wodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here