Tomografia komputerowa

0
1502

Ultimed Tomo3D to doskonałe urządzenie, z którego w dzisiejszych czasach korzysta się bardzo często. Tomograf komputerowy jest bowiem ciekawym systemem obrazowania radiologicznego. Nowoczesne rozwiązania oraz pionierskie technologie są w stanie unowocześnić diagnostykę.

Niesamowicie ważne badania

Przede wszystkim, gdy pacjent zostanie wysłany do Pracowni Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej musi posiadać skierowanie od swojego lekarza. W ten sposób fachowiec będzie wiedział jakie konkretnie badanie ma przeprowadzić. Ważne jest to, aby pacjent nie posiadał żadnych przeciwwskazań. Tylko wtedy badanie jest całkowicie bezpieczne. Przeciwwskazaniem może okazać się ciąża, ponieważ wtedy tomograf komputerowy może być niebezpieczny dla płodu. Tomograf wykonuje tomografię 3D zarówno małego, jak i dużego pola obrazowania – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Z takiego urządzenia mogą korzystać przede wszystkim doświadczeni lekarze stomatolodzy oraz lekarze laryngolodzy. Zaletą jest fakt, że tomograf komputerowy posiada siedem systemów obrazowania. W ten sposób można osiągnąć bardzo dokładny wynik badania.

Nowoczesne urządzenie

Strona internetowa tomo3d.pl przede wszystkim zawiera cenne informacje, które mogą uświadomić pacjentowi wiele przydatnych kwestii. Po badaniach pacjent otrzymuje: płytę CD z nagranym badaniem oraz przeglądarką Kodak Dental System. Wiele osób przed badaniem niesamowicie się stresuje. Oczywiście niepotrzebnie, ponieważ tomografia komputerowa jest aktualnie bardzo bezpieczną metodą. Podczas badania trzeba pozbyć się wszystkich metalowych części, które mogą znajdować się na ubraniu. Całe badania trwa dosłownie kilka sekund – co jest dużą zaletą. Wyniki mogą być dostępne nawet tego samego dnia, więc nie trzeba na nie czekać.

Trzeba przyznać, że badanie tomograficzne jest bardzo popularną metodą, ponieważ jest niesamowicie dokładne. Jest to z pewnością ogromna zaleta nie tylko dla pacjenta, ale również dla lekarza. Ultimed Tomo3D to najlepszy sprzęt diagnostyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here