Tissot – marka z tradycjami

0
1429

Jesteś pewnym siebie mężczyzną, który szuka zegarka na formalne okazje? Spotkania biznesowe z nowym partnerem, eleganckie bankiety, międzynarodowe konferencje? Żeby zrobić dobre wrażenie oprócz nienagannego stroju potrzebujesz klasycznych dodatków w dobrym guście. Wciąż niewielu mężczyzn przywiązuje wagę do akcesoriów, w tym do zegarka. To duży błąd, bo w wielu kręgach to co nosisz na nadgarstku jest wyznacznikiem Twojej pozycji i aspiracji.

Zegarki Tissot mogą pochwalić się tradycją sięgającą do połowy XIX wieku. Przedsiębiorstwo Tissot zostało założone w 1853 roku w Le Locle przez Charlesa Emilla Tissot. Na przestrzeni lat marka rozwijała swoje mechanizmy i dopracowywała design swoich produktów. W 1904 roku marka Tissot otrzymała odznaczenie od cara Mikołaja Romanowa za dostarczenie najlepszego zegarka kieszonkowego dla rosyjskiej armii. W 1915 spod szyldu Tissot powstał pierwszy zegarek naręczny – flagowy produkt firmy.

Zegarki Tissot cechuje elegancja, dbałość o szczegóły i precyzja wykonania. Są idealnym wyborem na formalne spotkania, komponując się bezbłędnie z garniturem, delikatnie chowając pod mankietem koszuli. Tissot w swojej ofercie ma też wiele modeli, które nadawać się będą na mniej formalne okazje, do mniej formalnego ubioru – wyjście ze znajomymi czy przejażdżka rowerowa, zegarek na nadgarstku zawsze dodaje Twojemu wyglądowi powagi i przykuwa wzrok otoczenia.

Sprawdź ofertę marki Tissot na stronie sklep-korn.pl. Zegarki z najnowszych kolekcji zarówno dla mężczyzn jak i kobiet dostępne w przystępnych cenach. Wybór spośród dziesiątek modeli pozwoli każdemu na znalezienie swojego wymarzonego egzemplarzu. Tylko od Ciebie zależy na jaki zdecydujesz się mechanizm, kolor koperty czy średnicę zegarka. Wolisz pasek skórzany, a może bransoletę? Coś formalnego czy na codzienne okazje? Na stronie www.sklep-korn.pl znajdziesz odpowiedni zegarek dla siebie. Pamiętaj, zegarek to nie tylko czasomierz, zegarek to odbicie Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here