Każdemu z nas choć raz zdarzyło się, że mimo zmęczenia po całym dniu kładąc się do łózka nie mógł spokojnie zasnąć. Myśli wciąż wracały do stresujących sytuacji, jakie spotkały nas w ciągu dnia, lub niepotrzebnie denerwujemy się wybiegając myślami w przyszłość. Jeszcze będąc dzieckiem nasze mamy podawały nam szklankę mleka mówiąc, że dzięki temu szybko i spokojnie zaśniemy. Ale mleko przed snem – czy pomaga zasypiać? Okazuje się, że tak! Ciepłe mleko ma takie właściwości, że odpręża nasz organizm, łagodzi objawy lęku, a my spokojnie zasypiamy.
Niełączenie pokarmów – czy można jeść i chudnąć? Niestety niewielu z nas potrafi tak przygotować swój posiłek, aby był on lekkostrawny, bogaty w odżywcze składniki i witaminy, nie tuczył, a zaspokajał apetyt na kilka godzin. A wystarczy zastosować się do tego, aby nie łączyć ze sobą niektórych pokarmów. I tak oddzielmy produkty z wysoką zawartością białka i zjedzmy je jako pierwsze, gdyż najtrudniej i najdłużej się trawią. Białka i tłuszcze spożywajmy także osobno, podobnie jak białka i skrobię. Owoce natomiast spożywajmy same, co najmniej 2 godziny po posiłku.
Wiele osób w dzisiejszych czasach zmaga się także z problemami pęcherza moczowego. Pęcherz nadreaktywny i sposoby leczenia to bardzo często wyszukiwane w Internecie hasło. Pęcherz nadreaktywny to problem, z którym zmaga się około 16 procent mężczyzn w naszym kraju. Jego najczęstszym objawem będzie niekontrolowane oddawanie moczu. Na szczęście z pomocą przychodzi farmakoterapia oraz leczenie chirurgiczne.

http://www.ozsk.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here