Rzęsy 3 do 1

Wiele kobiet zastanawia się, czy przedłużanie rzęs jest korzystne. I tak i nie. Zacznijmy od tego, że zabieg musi być wykonany przez profesjonalną stylistkę, która ma odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, a także stosuje najwyższej jakości akcesoria. Warto wspomnieć, że efekt przedłużanych rzęs utrzymuje si około 3 tygodni i kosztuje od 100 złotych w górę, w zależności od metody doczepiania rzęs. Jest to na pewno sposób znacznie wygodniejszy od doklejania całego łuku rzęs podczas każdego makijażu. Mimo, że cena może wydawać się wysoka, jest to bez porównania najlepszy sposób na podkreślenie rzęs. Żaden tusz nie zagwarantuje nam takiego efektu.

Metody przedłużania rzęs

Wyróżniamy trzy główne metody na przedłużenie rzęs:
– metoda 1 do 1 – w przypadku tego sposobu do jednej rzęsy naturalnej przykleja się jedną rzęsę sztuczną. Metoda nie obciąża rzęs, zapewnia bardzo naturalny efekt;
– metoda 2 do 1 – tutaj przykleja się dwie rzęsy sztuczne do jednej naturalnej, w zależności od stylistki, albo od góry i od dołu, albo od góry i od boki. Efekt jest zdecydowanie mocniejszy, ale wciąż nie wygląda sztucznie i nienaturalnie, wręcz przeciwnie, jest widoczny, ale doskonale komponuje się z makijażem;
– metoda 3 do 1 – przy tej metodzie doczepiane są trzy rzęsy sztuczne do jednej rzęsy naturalnej. Metoda gwarantuje wręcz filmowy efekt maksymalnego wydłużenia, pogrubienia i objętości. Metoda 3 do 1 najczęściej wykorzystywana jest na specjalne okazje takie jak na przykład ślub, ale też do sesji zdjęciowych czy na pokazy mody. Rzadziej natomiast do noszenia na co dzień.

Rodzaje sztucznych rzęs wykorzystywanych przy metodzie 3 do 1

Trzy rzęsy doczepione do jednej naturalnej mogą nieco ją obciążyć, dlatego bardzo ważne jest wykorzystanie do zabiegu najlepszych produktów. Odpowiedni klej, któy ma lekką konsystencję, ale jednocześnie dobrze wiąże, to podstawa. Jednak równie ważne są rzęsy. Jednymi z najlepszych i najbardziej zalecanych do metody 3 do 1, są rzęsy z futra norki syberyjskie. Są one doskonałą imitacją rzęs naturalnych, ponieważ mają różne długości, a taką samą grubość. Są również bardzo lekkie, tak samo jak rzęsy jedwabne. Nie zaleca się stosowania rzęs syntetycznych, które są grube i dają bardzo nienaturalny efekt.

http://www.inaczejmowiac.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here