Profesjonalna prostownica

Zabiegi prostowania włosów chyba nie są obce żadnej kobiecie. Włosy prostujemy na co dzień i odświętnie. Do pracy i nawet wtedy kiedy zostajemy w domu. Niezależnie od tego kiedy to robisz, warto by było abyś robiła to w sposób poprawny i takich, który nie spowoduje zniszczeń na twojej głowie. Bowiem codzienne poddawanie włosów wysokiej temperaturze, zwłaszcza gdy nie są one na to gotowe to zabierz, który skutecznie może je przesuszyć i zniszczyć. Zamiast pięknych lśniących włosów będziesz miała siano na głowie i rozdwojone końcówki. Warto byś wiedziała jak poprawnie należy przygotować włosy do zabiegu prostowania.
Aby fryzura układała się nienagannie, przed prostowaniem należy przygotować włosy, to znaczy umyć je szamponem, a następnie przygotować do kontaktu z prostownicą, czyli odpowiednio je nawilżyć. W tym celu warto sięgnąć po odżywkę nawilżającą. Tak przygotowane włosy mogą zostać poddane działaniu gorącej prostownicy.
Dalszy sposób postępowania zależy od rodzaju posiadanego urządzenia. Jeżeli prostownica nie jest wyposażona w funkcję prostowania włosów na mokro, trzeba przed skorzystaniem z niej wysuszyć włosy, w przeciwnym przypadku może dojść do spalenia kruchej konstrukcji włosa. Taka lekkomyślność doprowadzi do uszkodzenia włosów, w konsekwencji do ich wysuszenia i połamania. Wówczas włosy będą wyglądały jak siano i nie uda się ułożyć z nich żadnej ładnej fryzury, z powodu zniszczonych, spalonych przez prostownicę kosmyków. Wysusz głowę i użyj kosmetyków zabezpieczających oraz ułatwiających uzyskanie prostych oraz lśniących włosów. Takie produkty chronią strukturę włosa przed wysoką temperaturą. Obecne w nich termoaktywne substancje sprawiają, że włosy z łatwością poddają się prostowaniu oraz nie stracą połysku.
Na rynku dostępnych jest bardzo dużo prostownic profesjonalnych, dzięki którym w zaciszu domowym będziesz mogła wyprostować włosy i nadać im jedwabistego blasku.
Jeśli jeszcze nie masz takiego sprzętu w domu to przedstawiamy ranking najlepszych profesjonalnych prostownic:
1. Fox Jazz- prostownica, która nie szarpie włosów, dzięki wibrującym płytkom, które wykonane są z tytanu, ma ona elektroniczny system nagrzewania się, który dba o to aby prostownica była zawsze w jednakowy sposób nagrzana.
2. Wahl Cutec Ceramic Advanced- oprócz prostowania można nią kręcić loki, ma płytki ceramiczne i inteligentny system przeprowadzenia zabiegu, będzie ona idealna dla wszystkich wrażliwych użytkowniczek
3. GA.MA CP1- idealnie prostuje nawet najbardziej oporne włosy, gdyż dwa o ich odpowiednie nawilżenie dzięki systemom termoregulacji, ma długi kabel i ładną obudowę 😉
4. Fox Chillout- to prostownica wyposażona w tytanowo- lustrzane płytki, ponad to ma regulacje temperatury w zakresie od 150-230 stopni oraz automatyczne wyłączanie po godzinie nieużywania, tak więc idealna dla zabieganych i zapominalskich kobitek
5. Efalock Flat Fire- prostuje przy użyciu podczerwieni, dlatego twoje włosy są zawsze dobrze wyprostowane i ochronione przed wysoka temperaturą, dodatkowo ma elektroniczny moduł sterujący.
6. Ermila Magic Straight +- jej główną zaletą jest posiadanie tytanowo- turlaminowych płytek, które jonizują włosy, ponad to ma ergonomiczny kształt i nie męczy dłoni podczas długiego zabiegu prostowania.
7. Ga.ma CP3 Digital Nano Tourmaline Laser Ion- laserowa jonizacja, płytki ceramiczno- turmalinowe oraz duży zakres temperatur, cóż więcej potrzeba, aby ją mieć w swoim domu 😉

http://www.motell.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFryzury blond
Następny artykułFryzury dziecięce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here