urodziny

Zbliżają się okrągłe urodziny twojego ukochanego, a ty wciąż nie masz pomysłu co mu podarować? Dobrze trafiłaś, już spieszymy ci z pomocą!

Zobacz nasze inspiracje i wybierz coś , co uważasz , że sprawdzi się dla twojego mężczyzny.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/prezent-dla-chlopaka-na-30-urodziny-inspiracje/

Produkty praktyczne

To na pewno przyda mu się na co dzień i będzie do praktyczny prezent. Kto powiedział, że praktyczne prezenty muszą być nie udane?
Jeżeli twój mężczyzna ma długi zarost lub brodę możesz postawić na profesjonalne produkty do pielęgnacji brody. Na rynku jest szeroki wybór takich kosmetyków.

Drugim pomysłem jest zakup vouchera prezentowego na zabieg strzyżenia brody.
Jeśli jednak twój facet woli wykonywać takie zabiegi w zaciszu domowych można mu sprezentować specjalną maszynkę – trymer do strzyżenia brody. Na pewno ułatwi mu ona życie i będzie ci bardzo wdzięczny!

Gadżety, które lubi

Jeśli dobrze znasz swojego mężczyznę na pewno dobrze wiesz co lubi, jakiej słucha muzyki, jakie lubi oglądać filmy i seriale, w co lubi grać czy też jakie sporty lubi uprawiać. Ten prezent może być ściśle związany z jego hobby lub pasją. Może to być film na DVD, bilet do kina czy na koncert, płyta ulubionego zespołu czy też getry do gry w piłkę nożną. Do wyboru do koloru.

Wspólny wyjazd w fajne miejsce

Jeśli jeszcze nie wiesz co masz kupić , możesz połączyć dwie rzeczy naraz. Prezent, dzięki któremu spędzicie trochę czasu razem, poza domem. Wycieczka w góry albo nad morze, pod namiot na mazury lub wyprawa rowerowa. Wszystko wedle uznania. Jeśli masz większe fundusze można się wspólnie wybrać za granicę i zwiedzić wspólnie jakieś nowe miasto.

Niezapomniane przeżycie

Na rynku jest dostępnych obecnie mnóstwo atrakcji i niezapomnianych przeżyć , które można zakupić na przykład w postaci imiennego vouchera. Jest tu mnóstwo atrakcji do wyboru. Jedne z nich to: lot paralotnią, lot w tunelu aerodynamicznym, skok ze spadochronem, przejażdżka w bolidzie po torze wyścigowym czy też wspinaczka górska. Pomysłów w tej kwestii jest bardzo wiele, w zależności od tego co lubi i czym się interesuje twój ukochany. Pamiętajmy, żeby nie wybrać tylko złego prezentu, jeśli twój mężczyzna ma lęk wysokości wybierzmy coś innego niż skok ze spadochronem.

Warto zobaczyć: http://www.polskidom.com.pl/fotele-uszaki-w-naszych-wnetrzach/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here