ślub

Każda para młoda organizując ślub, chce w jakiś sposób wyróżnić się spośród innych i dzięki temu zapaść w pamięci na długie lata. W związku z tym planuje uroczystość ślubną w najdrobniejszych szczegółach. Sprawdzonym sposobem na realizację założonego celu jest wybór zaproszeń ślubnych. Celem zaproszeń jest poinformowanie o planowanej ceremonii. Właściwie dobrane zaproszenia pełnią również rolę wizerunkową i symboliczną. Zatem jakiego rodzaju zaproszenia wiodą prym na współczesnym rynku ślubnym?

Papierowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia wykonane z papieru to standardowa i najbardziej popularna forma inwitacji na ślub. W sprzedaży jest w zasadzie nieograniczona ilość różnego rodzaju zaproszeń papierowych. Najprostszym rozwiązaniem jest zakup zaproszenia w sklepie papierniczym lub na poczcie. Tego rodzaju zaproszenia wypełnia się ręcznie. Niektórym w ogóle to nie przeszkadza. Jeśli wypełni je osoba, która potrafi kaligrafować, to jakoś to wygląda. Niestety trudno obecnie znaleźć takie osoby w naszym otoczeniu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup papierowych zaproszeń, które produkowane są na życzenie klienta. W takim przypadku, na każdym z zaproszeń dane gości będą wydrukowane wybraną przez nowożeńców czcionką.

Zaproszenia papierowe występują w różnych opcjach wzorniczych i kolorystycznych. Popularne jest zarówno wzornictwo klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Wszystko zależy od tego, na co zdecydują się państwo młodzi. W sprzedaży są takie style zaproszeń ślubnych jak: zaproszenia tłoczone, rustykalne, minimalistyczne, boho, botaniczne, kwiatowe, ekologiczne, humorystyczne, perłowe, ludowe, brokatowe, glamour, z koronką, z ornamentem.

Zaproszenia ślubne na szkle

Jeśli chcemy zaskoczyć naszych potencjalnych gości jeszcze przed ceremonią ślubną, powinniśmy postawić na zaproszenia szklane. Tego rodzaju zaproszenia na pewno ich zachwycą.

Zaproszenia na szkle są bezpieczne i trwałe. Wykonuje się je z najlepszej jakości polskiego szkła. Szklana powierzchnia zaproszenia ma 2 mm grubości oraz zaokrąglone krawędzie. Napis na szkle nie ulega ścieraniu. W zestawie ze szklanym zaproszeniem jest również elegancka koperta.

Zaproszenia na szkle są wykonywane na zamówienie klienta. Można je zatem bez problemu personalizować. Tak samo jak w przypadku zaproszeń papierowych, do wyboru jest ogromna liczba stylów i zdobień. Z powodzeniem można wybrać upragniony egzemplarz.

Gdzie zamówić efektowne i stylowe zaproszenia ślubne?

Zamawiając zaproszenia ślubne, chcemy mieć gwarancję, że będą one elegancko wyglądały i nie będą zawierały błędów w imionach i nazwiskach. Godną polecenia firmą projektującą zaproszenia ślubne jest amelia-wedding.pl. Firma oferuje możliwość zamówienia zaproszeń próbnych.

Podczas wyboru zaproszeń warto zastanowić się nad tym jak mają wyglądać pozostałe gadżety ślubne. Dobrze widziane jest pozostanie przy jednym stylu na wszystkich produktach (papierowych lub szklanych). Taką właśnie opcję ma w swojej ofercie amelia-wedding.pl. Oprócz zaproszeń można tu także zamówić numery stołów, plany stołów, pudełka na ciasto dla gości, winietki, bileciki, menu, zawieszki, etykiety na butelki i słoiki oraz podarunki dla gości. Istnieje wtedy gwarancja jednolitości wszystkich wybranych artykułów. Na stronie internetowej sklepu znajdziemy ogromną kolekcję zaproszeń, którą można łatwo filtrować według materiału wykonania, kolorystyki oraz motywu wiodącego (na przykład ulubionego gatunku kwiatów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here