Personalizowane kubki jako prezent na ślub

Wielu z nas często zastanawia się, jaki prezent sprawić Parze Młodej z okazji ich zaślubin. Kwiaty i alkohol to pomysły już dość oklepane, dlatego warto postawić na coś nieco bardziej oryginalnego, co przypadnie do gustu nowożeńcom i będzie stanowiło przepiękną pamiątkę na wiele lat. Świetnym rozwiązaniem będą na pewno personalizowane kubki, które przez długi czas będą przypominać o tym wyjątkowym dniu.

Dlaczego warto?

Jeśli wybierasz się na ślub swoich bliskich, kup im wyjątkowy prezent, który przez wiele lat będzie im przypominał o tym niezwykle ważnym dniu. Niekwestionowanie dobrym pomysłem z pewnością będą personalizowane kubki. Możesz zaprojektować własną grafikę, w której zawrzesz np. bliską Waszemu sercu maksymę, inicjały Pary Młodej i datę ich ślubu, zabawny napis lub mapę, na której zaznaczysz istotne dla Pary Młodej miejsca. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Warto postawić na prezent tego rodzaju, ponieważ będzie to niezapomniana pamiątka i coś zdecydowanie bardziej osobistego aniżeli kolejny niepotrzebny gadżet, butelka wina czy tradycyjny bukiet kwiatów. Wybierając personalizowane kubki, które sam zaprojektujesz, otrzymasz też pewność, że nikt inny nie wręczy Parze Młodej takiego samego prezentu.

Gdzie kupić?

Kubki personalizowane można znaleźć na wielu stronach internetowych, bowiem rozwiązanie to stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Ze swojej strony rekomendujemy jednak wybór firmy, która tworzy unikatowe małe dzieła sztuki, a nie masowe produkty sprzedawane na szeroką skalę. Na stronie https://www.magicmug.pl/ można znaleźć rozbudowaną ofertę białych kubków z polskiej porcelany, o różnych kształtach i pojemnościach, z lub bez ucha. Napisy i rysunki w przypadku tej marki nanoszone są ręcznie, bez wykorzystywania jakichkolwiek szablonów, dlatego podejmując współpracę z tą firmą zyskujesz pewność, iż zamówisz prawdziwie unikatowe przedmioty. Warto podkreślić, że termin realizacji to tylko 4 dni, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że prezent nie dotrze na czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here