Komputerowy sprzęt poleasingowy

Najnowsze modele sprzętu komputerowego odznaczają się wysokimi parametrami, doskonałą wydajnością oraz – niestety – niemałą ceną. Dla wielu osób jest ona barierą, której nie mogą pokonać, przez co odwlekają zakup nowych urządzeń albo zupełnie z niego rezygnują. Nie byłoby to jednak konieczne, gdyby zdecydowali się na skorzystanie ze sprzętu poleasingowego. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Komputer poleasingowy, czyli jaki?

Komputer poleasingowy to określenie, które dla wielu osób może być tajemnicze i niewiele mówiące. Jednak kryje się pod nim wartościowy sprzęt, który przez krótki czas (na przykład dwa lata) był w leasingu firmowym. Po tym okresie, kiedy przedsiębiorstwo otrzymało możliwość wymiany sprzętu na nowszy, komputer trafił na rynek wtórny.

Ważną cechą komputera poleasingowego jest to, iż zazwyczaj jest urządzeniem najwyższej klasy. Szybki i wydajny procesor, duża pamięć, dobra karta graficzna oraz pojemny dysk mogą być jego atutami. Podczas krótkiej pracy w firmie z pewnością nie został też wyeksploatowany do tego stopnia, aby jego możliwości spadły, dlatego komputer poleasingowy można traktować jak prawie nowy.

Odznaczający się dobrymi parametrami technicznymi, po powrocie na rynek wtórny, staje się on wartościowym przedmiotem i doskonałą alternatywą dla nowych sprzętów. Ze względu na to, iż był już używany, jego cena jest znacząco niższa i może być bardziej przystępna, podczas gdy możliwości wciąż stoją na wysokim poziomie. Te dwie cechy sprawiają, że sprzęt poleasingowy stanowi idealną propozycję dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na inny zakup.

Gdzie znaleźć komputer poleasingowy?

Sprzęty poleasingowe rzadko bywają dostępne w sklepach stacjonarnych. Istnieją jednak sklepy internetowe, takie jak www.cebit.pl, które pozwalają na zapoznanie się z ich ofertą i wybór optymalnego modelu.

Szeroki wybór komputerów stacjonarnych i laptopów w tym sklepie pozwala na porównanie ich parametrów oraz wyszukanie dokładnie takiego egzemplarza, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Warto przy tym nadmienić, iż wszystkie urządzenia zostały wyprodukowane przez znane, światowe marki, takie jak Dell, HP, Lenovo czy Asus.

Oferta używanych komputerów jest uzupełniona o inne sprzęty elektroniczne, które również były wcześniej w leasingu, na przykład drukarki czy serwery.

Dla osób, które nie znajdą niczego odpowiedniego dla siebie wśród oferty poleasingowej, sklep przygotował także ogromny wybór nowych komputerów i laptopów, tabletów, akcesoriów czy oprogramowania. W rezultacie każdy znajdzie tu sprzęt, jakiego szuka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here