Wakacje, słońce, więcej wolnego czasu i planowany wyjazd nad wodę już od dłuższego czasu.
Wielu z nas w tym momencie w głowie ma tylko jedno pytanie. Jakie kosmetyki zabrać na plażę?
Musimy pamiętać o tym, żeby zabrać krem do opalania, taki który zawiera w sobie filtry SPF. Jest to pierwszy kosmetyk, który musimy ze sobą zabrać. Jest ton taki ważny, ponieważ bez ochrony przed promieniami UVA nasza skóra jest narażona na groźne dla zdrowia poparzenia słoneczne. Przede wszystkim takie poparzenia sprawiają dużo bólu, przyśpieszają starzenie się skóry i mogą doprowadzić do raka skóry (czerniaka)
Nie wiesz, który krem będzie pasował do Ciebie najlepiej? Jeżeli posiadasz bladą skórę kup taki krem jak Sensai Anti-Ageing Sun Care Cellular Protective Stick. Posiada on filtr w wysokości SPF 30. Jeżeli natomiast posiadasz śniadą lub ciemną karnację dla Ciebie idealny krem będzie zawierał filtr SPF 15. Możesz zabrać ze sobą Collistar Special Abbronzatura Perfetta.
Jeżeli nad wodą korzystasz głownie z plaży i nie wchodzisz do wody to konieczne będzie również zabranie mgiełki do ciała. Taka mgiełka już przy pierwszym psiuknięciem zapewnia przyjemne ochłodzenie i orzeźwienie. Ten kosmetyk posiada również właściwości nawilżające i ujędrniające, dlatego też warto jest w niego zainwestować.
Dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą energetyzującej mgiełki Payot Eau De Soin Energisante.
Zalecane jest też żeby zabrać ze sobą olejek lub mgiełkę do włosów.
Wielu ludziom wydaje się, że tylko nasza skóra jest narażona na działanie promieni słonecznych. Niestety jest to błędne. Wysoka temperatura, słońce i słona woda bardzo przyczynia się do wysuszania włosów. Jeżeli również chcesz zadbać o swoją fryzurę przed łamliwością i matowieniem włosów musisz zabrać ze sobą olejek do włosów lub mgiełkę. Żeby zapewnić naszym włosom dodatkowe zabezpieczenie możemy schować je pod kapeluszem lub chustą.
Z takim zestawem na pewno nic nie stanie się Twojej skórze i Twoim włosów. Można zapomnieć o spalonej skórze i szczypaniu.

www.maleacieszy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here