Jak skutecznie odjąć sobie kilka centymetrów w pasie bez diety?

Pogoda za oknem nie sprzyja aktywnościom fizycznym, ale siedzeniu na kanapie z tabliczką czekolady już tak. Niestety potem okazuje się, że nasza ulubiona sukienka kompletnie nie pasuje. Wtedy najczęściej podejmujemy decyzję o diecie. To całkiem dobra decyzja pod warunkiem, że dieta jest zbilansowana, gdyż w innym razie efekt jojo gwarantowany. Gorzej, gdy okazuje się, że czasu na dietę nie ma, bo np. zostaliśmy zaproszeni na imprezę. Wtedy też bardzo przydatny będzie dla Was nasz poradnik, gdzie podpowiemy, jak skutecznie odjąć sobie kilka centymetrów w pasie bez diety np. wybierając gorsety. Zatem do dzieła.

Gorsety damskie – stylowe i niezawodne

Jeszcze w XIX wieku kobiety nosiły gorsety, gdyż zależało im na smukłej talii. Niestety w owych czasach było to swoiste narzędzie tortur, jednak skuteczne w swym założeniu. Na szczęście obecnie gorsety są wygodniejsze, znacznie wygodniejsze i nie powodują omdleń. Dobrze dobrane gorsety damskie odejmują kilka centymetrów w talii, a jednocześnie świetnie modelują ciało i ukrywają niedoskonałości. Takie gorsety dostępne są np. w wersji z koronkowym stanikiem, dzięki temu również podkreślają zalety figury, przy ukryciu mankamentów. Polecane są również dla pań bez wcięcia w talii, które dzięki gorsetom mogą rzeczywiście się nią poszczycić. Warto jeszcze zwrócić uwagę na górną część gorsetów damskich, gdzie można wybrać wersję push up, która powiększy biust. Zatem gorsety są niezawodne i sprawdzą się, gdy szybko zależy nam na efekcie odjęcia sobie kilku centymetrów w talii. Nie tylko tego dokonają, ale też odwrócą uwagę od niedoskonałości sylwetki, a przy okazji są niezwykle stylowe.

Majtki korygujące – Twoje absolutne must have

Nasze porady zaczynamy od majtek korygujących inaczej też nazywanych majtkami babcinymi, czy też Bridget Jones, choć na szczęście już dostępne są stylowe modele. Taki rodzaj bielizny potrafi zdziałać naprawdę wiele. Wszak same celebrytki je noszą, gdy nie mogą skorzystać z magicznego narzędzia jakim jest photoshop. Otóż majtki pomogą zmniejszyć obwód talii o dobrych kilka centymetrów. Trzeba jednak pamiętać, że takie majtki do bardzo wygodnych nie należą, ale są niewątpliwie bardzo przydatne. Zatem zdecydowanie lepiej je zakładać z okazji jakiś ważnych uroczystości, gdy zależy nam na nienagannym wyglądzie. Jednak należy też wiedzieć, że efektem ubocznym bielizny korygującej jest ból brzucha i mrowienie nóg.

Kolor i wzór ma znaczenie

Odpowiednie dobrana kolorystyka ubrań też nie pozostaje bez znaczenia. No może efekty nie będą tak imponujące jak w przypadku gorsetów damskich, czy majtek korygujących, ale będą. Otóż dlatego warto dobierać ubrania np. w kolorze czarnym, gdyż jak wiadomo ten kolory jest nie tylko ponadczasowy, ale co również ważne, ma właściwości wyszczuplające. Oczywiście nie oznacza to, że należy ubierać się na czarno. Co to to nie! Dobrym pomysłem jest też zestawienie kolorów na zasadzie kontrastów, czyli czarny i biały. Co też uczyniła Stella McCartney i osiągnęła niebywały sukces. Jej kolekcje są drogie na szczęście można wybrać modele podobne, w bardzo niskiej cenie. Również desenie mają znaczenie i to duże. Zdecydowanie należy unikać grochów, wzorów geometrycznych, czy też poziomych pasków. Warto raczej postawić na pionowe paski, czy linie i efekt macie murowany.

Odpowiednie ubrania do odpowiedniej figury

Wybór odpowiednich ubrań ma także duże znaczenie. Otóż warto wybierać zarówno spódnice, jak i spodnie z wysokim stanem, które ukryją wystający brzuch, a jednocześnie odejmą kilka centymetrów w talii. Wbrew pozorom doskonale dobrane ubrania mogą wiele zdziałać. Dobrze jest też wybrać przedłużają marynarkę o taliowanym kroju, która świetnie ukryje brzuszek i wizualnie wyszczupli w pasie. Kolejny trik ma na celu odwrócenie uwagi od mankamentów sylwetki. Oczywiście nie oznacza to wcale dużego dekoltu, czy krótkiej spódnicy, ale raczej coś bardziej wyrafinowanego, jak wisior z podłużnymi zawieszkami, czy kolczyki, które się wyróżniają. Warto jeszcze dobrać odpowiednio wysokie szpilki i efekt może być naprawdę imponujący.

Nie tylko dietą można sobie odjąć kilka centymetrów w pasie. Doskonałym wyborem są też gorsety. Również pozornie małe detale takie jak biżuteria odwracają uwagę od mankamentów sylwetki. A swoistą kropką nad „i” są niewątpliwie wysokie szpilki, które jeszcze wydłużą nogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here