Jak przebiega przeszczep włosów?

Przeszczep włosów Warszawa to zabieg, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Jest on w szczególności polecany osobom, które utraciły znaczną część włosów na skutek łysienia. Oczywiście nie zawsze transplantacja będzie możliwa. Oceni to wykwalifikowany lekarz trycholog Warszawa – niezbędne jest wykonanie serii badań, a także poprawne zdiagnozowanie przyczyny problemu.

Kiedy zalecany jest przeszczep włosów?

Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy przeszczep włosów Warszawa będzie w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Wszystko zależy od źródła problemu. Bardzo często bywa tak, że łysienie spowodowane jest np. przebytą ciążą, nieprawidłową dietą, zmianami hormonalnymi. To lekarz trycholog warszawa zadecyduje o sposobie leczenia. Być może w naszym przypadku sprawdzą się tradycyjne metody, a tym samym zabieg przeszczepu włosów Warszawa nie będzie konieczny.

Klinika włosa Warszawa to miejsce, gdzie zostaną nam wykonane wszystkie niezbędne badania. Dopiero po ich przeanalizowaniu będzie można ocenić, czy przeszczep włosów Warszawa jest wskazany. Zazwyczaj zabieg wykonywany jest w przypadku, gdy standardowe kuracje są bezskuteczne.

Jak przebiega przeszczep włosów?

Klinika włosa Warszawa wyposażona jest w innowacyjne urządzenia, które ułatwiają przeprowadzenie zabiegu. To od lekarza trychologa Warszawa zależy wybór dokładnej metody. Dużą popularnością cieszy się zabieg, gdzie wykorzystywane są głowice pneumatyczne. Lekarz wybiera najmocniejsze mieszki włosowe, a następnie wszczepia je w skórę głowy. Wymaga to znieczulenia miejscowego. Plusem tej metody jest to, że nie powoduje ona rozległych ran, a gojenie przebiega sprawnie i szybko.

W klinice włosa Warszawa z pewnością otrzymamy niezbędną pomoc na każdym etapie leczenia. Sam zabieg transplantacji trwa kilka godzin. Trzeba jednak pamiętać, że wymaga on rzetelnego przygotowania, a także pielęgnacji po przeszczepie. Tylko wtedy osiągniemy pożądane rezultaty. Może zdarzyć się tak, że wszczepione zespoły mieszkowe zostaną odrzucone. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powtórzyć transplantację. Czasami dopiero po trzech lub czterech zabiegach można osiągnąć zamierzone rezultaty. Powinniśmy stosować się więc do zaleceń specjalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here