Jak dobrać fryzurę do twarzy owalnej

Wiosna wiosna wiosna ah to Ty..:)
Coraz bardziej czuć i widać za oknem, że wiosna zmierza do nas wielkimi krokami. Wychodząc na spacer słyszymy piękne śpiewy ptaków, widzimy całe rodziny na placach zabaw, na ławeczkach siedzą starsze osoby, a na kolejnych widać pary zakochanych:)
A ja chodzę i rozmyślam. Widzę w witrynach sklepów nowe kolekcję ubrań zwiastujących kolorami wiosnę. W menu kawiarnii na rynku inne potrawy i napoje. Niestety grzane wino i ulubiona gorąca czekolada, która rozgrzewa w zimowy wieczór zostały już wycofane z ofert..
Czuć w powietrzu tą energię i radość wiosny.
Już od dzieciństwa wiosna kojarzyła mi się tylko z lżejszymi ubraniami i dłuższym dniem, no i na szczęście z wyższymi temperaturami. Na 100 % jestem osobą ciepłolubną i cieszę się że zima dobiega już do końca.
Czas wrócić do domu do szarej rzeczywistości. Niestety do mojego domu wiosna jeszcze nie zawitała chyba że po weekendzie będzie od razu kolejny weekend bez konieczności wyjścia do pracy za biurkiem.
Niestety to chyba nie jest możliwe. Szkoda że nie mogę wpaść w sen zimowy jak niektóre zwierzęta..
Koniec z rozmyślaniem i czas zabrać się do pracy. Kolejna kawa i jeden odcinek odcineczek mojego ulubionego serialu może mi w tym pomogą.
No nie.. Czy mój ulubiony serial też musi przeżywać wiosnę?
Dam mu jeszcze jedną szansę i poczekać do połowy serialu, jeśli się nie ogarną to pogniewam się z nim na kilka odcinków.
A może oni mają rację? Może wiosna to dobra okazja do nowego początku? Nie muszę przecież wyjeżdżać do innego kraju czy zmieniać pracy, aby zacząć wszystko od początku prawda?
A może zmienię coś w swoim wyglądzie? Hmm.. Zacznę się odchudzać i chodzić na siłownie! Nie.. to nie dla mnie i jeszcze na dodatek na efekty trzeba długo czekać, a ja chcę zmiany na już. Może kupię sobie nowe ciuszki w tych śmiesznych wiosennych kolorach? Nie.. nie mogę przecież w pracy być kolorową papugą bo jak ja będę wyglądać w sądzie. O wiem! Kupię psa lub kota. Eh.. zapomniałam że przecież mój narzeczony ma alergię na sierść. To może zmiana narzeczonego na inny model? 🙂 Żartuję to nie wchodzi w grę bo jestem z nim za bardzo szczęśliwa <3
Eureka!! Już wiem! Czas na nową fryzurę!
Nie próżnuję już więcej. Praca musi mi wybaczyć i poczekać chwilkę bo teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie, a tak na serio to dopiero będę je mieć. Zabieram się za szukanie najlepszego fryzjera w moim mieście i do prześledzenia trendów fryzjerskich na nadchodzący sezon wiosny.
No i klops z niespodzianką.. Ktoś słyszał o tym, że ma się kształty twarzy i że fryzury dobiera się do niego? Przecież w dowodzie ani w paszporcie nie wpisujemy takich cech charakterystycznych więc skąd mam wiedzieć jaki mam kształt twarzy. Na szczęście wpadłam na opis i obrazki kształtów twarzy. Czas wyłożyć kawę na ławę i poznać swój kształt buźki. Kwadratowa? Chyba nie. Prostokątna? O to już bardziej, ale nie nie mam takiej żuchwy. Raczej z tej nowej fryzury nic nie będzie bo ja chyba nie mam kształtu twarzy bo żaden z tych opisów nie pasuję do mnie:( Mam mam! Znalazłam! Jestem owalem:) Mam owalną buźkę! Teraz tylko znaleźć fryzjera w okolicy, który potrafi dobrać fryzury do twarzy owalnej i nowa ja będzie gotowa na nowy wiosenny początek! 🙂

http://www.kosmetyka.edu.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here