Farbowanie włosów jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, a zarazem efektowne! Koloryzacja Inoa podbiła serca fryzjerów na całym świecie i dotarła w końcu do naszego kraju. Farbowanie Inoa przenosi koloryzację włosów na zupełnie nowy poziom.

Inoa – koloryzacja bez amoniaku

Najczęstszym zarzutem, jaki stawiają przed farbowaniem przeciwnicy koloryzacji jest jego szkodliwy wpływ na zdrowie włosów i skóry głowy. Niestety, jest w tym dużo prawdy. Zawarty w wielu farbach do włosów amoniak służy do wprowadzenia pigmentu do wnętrza włosa. Jednocześnie, powoduje narusza i uszkadza jego strukturę. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ amoniak ma specjalne właściwości, które pozwalają mu rozpulchnić łuski włosa i odchylić je w taki sposób, aby barwnik mógł zagnieździć się w jego środku. Niestety, jest to proces nieodwracalny, który może być bardzo niebezpieczny dla włosów – zwłaszcza po wielokrotnym farbowaniu. Na szczęście, istnieją farby, które nie potrzebują nośnika w postaci amoniaku, aby nadać włosom intensywny i trwały kolor. Wśród farb bez amoniaku zdecydowanie wyróżnia się koloryzacja Inoa oparta na specjalnym systemie ODS wykorzystującym olejki zamiast wody. Inoa nie tylko nie narusza struktury włosa, ale także działa odżywczo i nawilżająco!

Efekty stosowania farby do włosów Inoa

Jeśli chodzi o farbę Inoa, polscy fryzjerzy opisują ją często jako wzór bezpiecznej koloryzacji, która jednocześnie przynosi zachwycające rezultaty. Można się po niej spodziewać następujących efektów:

  • miękkie, elastyczne i nawilżone włosy
  • intensywny, głęboki kolor włosów
  • możliwość rozjaśnienia nawet o 3 poziomy
  • 100% pokrycie siwych włosów
  • brak chemicznego zapachu farby
  • naturalne refleksy
  • szeroka paleta odcieni
  • optymalny komfort skóry głowy

Inoa – kolory dla każdego

Rosnącą popularność farb Inoa w Polsce marka L’Oreal Professionnel zawdzięcza m.in bardzo szerokiej palecie dostępnych kolorów. Farbowanie Inoa daje wiele możliwości kolorystycznych: od chłodnych blondów, poprzez miedziane rudości, aż po głęboką czerń. Farby do włosów dysponują łącznie kilkuset różnymi odcieniami. Każdy z nich daje perfekcyjne pokrycie i naturalny blask włosów. Koloryzacja Inoa, przeprowadzona w Salonie Expert L’Oreal umożliwia także osiągnięcie wyjątkowych odcieni, w tym najmodniejszego Brondu (połączenie blondu i brązu) i złocistej miedzi. Inoa Supreme jest natomiast idealnym rozwiązaniem dla dojrzałych kobiet, które puszukują naturalnego koloru, komponującego się z ich cerą.

Gdzie wykonać koloryzację Inoa?

Koloryzacja włosów przynosi najlepsze efekty, jeśli jest wykonana przez doświadczonego fryzjera. Aby poprawnie wykonać farbowanie z Inoa, należy odwiedzić Salon Expert, w których pracują profesjonalni koloryści, wyspecjalizowani w stosowaniu nowoczesnych technik koloryzacyjnych. Dobra jakość kosmetyków i umiejętności fryzjerów przekładają się na spektakularne efekty koloryzacji. Farbowania włosów nigdy nie należy przeprowadzać samodzielnie, ponieważ bardzo często kończy się to niepowodzeniem. Naprawianie efektów zepsutej koloryzacji bywa czasochłonne i nie wpływa dobrze na kondycję włosów. Ponadto, w salonie fryzjerskim otrzymamy fachową poradę odnośnie doboru odcienia do karnacji, typu urody i koloru oczu. Są to bardzo ważne czynniki, które często przesądzają o efektach koloryzacji. Nawet najpiękniejszy kolor może wyglądać niekorzystnie, jeśli nie będzie prawidłowo dopasowany do indywidualnych cech danej osoby. Warto więc oddać się w ręce specjalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here