Spalaj kalorie z hula hop
Kręcenie hula hop to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale nie mają ochoty na jeżdżenie na rowerze czy bieganie. Do wykonywania tego ćwiczenia potrzebujemy minimum wolnego miejsca, możemy podczas ćwiczeń oglądać telewizję i trening ten nie obciąża kolan. Kręcenie hula hop wyszczupli przede wszystkim brzuch, ale też modeluje talię i biodra, ujędrnia także pośladki. Systematyczne ćwiczenia pozytywnie wpływają na nasz kręgosłup.

Olej kokosowy – walory odżywcze
Olej kokosowy zawiera unikalne kwasy tłuszczowe, które przechodzą bezpośrednio do wątroby i tam są używane jako źródła energii. Wykazują także lecznicze działanie na system nerwowy. Olej kokosowy pomaga spalić więcej tłuszczu i zapobiega otyłości. Zawiera kwas laurynowy, który ma działanie antywirusowe, antybakteryjne oraz antygrzybicze. Zmniejsza łaknienie, a także poprawia poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko chorób serca. Stosowany w celach kosmetycznych nawilża skórę i chroni włosy przed uszkodzeniami.

Naturalne sposoby by odstraszyć kleszcze
Boimy się kleszczy zwłaszcza dlatego, że mogą być nosicielami groźnej boreliozy. Możemy jednak odstraszyć kleszcze przed kontaktem z naszą skórą. Kleszcze nie lubią wielu zapachów, na przykład zapachu olejku goździkowego, tymiankowego, szałwiowego, paczulowego. Także zapach maści rozgrzewających skutecznie może odstraszyć te pajęczaki. Najważniejsze jest jednak to, by na spacer do lasu czy w wysokie trawy ubrać się odpowiednio – długie spodnie i bluzki,czapki czy kapelusze zasłonią nasze ciało i uniemożliwią kleszczowi przedostanie się do niego..

http://www.apetini.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here