henna proszkowa

Brwi, czyli atut każdej kobiety. Każda z nas marzy o pięknych, ciemnych brwiach. Bardzo często ciemne brwi zawdzięczamy odpowiednim pigmentom. Kupujemy wszelkie kredki do brwi, udajemy się w tym celu do gabinetu kosmetycznego. Bardzo popularnym sposobem, naturalnym i skutecznym jest henna proszkowa. Tym produktem będziemy mogli wykonać profesjonalny, idealnie podkreślony makijaż brwi. Dodatkowo henna proszkowa utrzymuje się na naszych brwiach do tygodnia. Można więc powiedzieć, że jest bardzo trwała.

Henna proszkowa i jej stosowanie

Hennę proszkową najczęściej dostaniemy w postaci niewielkiej tubki, w której znajduje się henna w proszku. Wystarczy jej niewielką ilość wsypać do naczynia, a następnie dodać kilka kropel wody utlenionej. W ten sposób uzyskamy miksturę w odpowiednim kolorze na nasze brwi. Najczęściej wybieranym kolorem jest oczywiście czerń. Zarówno zwykła, jak i ta głęboka. Panie wybierają także hennę brązową. Wszystko zależy od naszego koloru włosów i naturalnego koloru brwi.

Henna proszkowa- naturalnym sposobem na piękne brwi

henna proszkowaHenna proszkowa nadaje nie tylko kolor naszym rzęsom, ale przede wszystkim poprawia ich ogólny wygląd. Można więc powiedzieć, że to idealny wybór dla wszystkich kobiet, które szczególnie dbają o swoje brwi. Dodatkowo henna proszkowa jest bardzo wydajnym kosmetykiem. Polecany także osobom z alergiczną cerą. Idealny dla wszystkich kobiet z cerą wrażliwą. Najważniejsza jej zaleta to fakt, że henna proszkowa nie uczula. Henna proszkowa to naprawdę jeden z najbardziej naturalnych sposobów na piękne brwi w konkretnym kolorze. Chociaż na rynku możemy spotkać całą masę kredek do brwi, henna jest kosmetykiem uniwersalnym i naturalnym. Właśnie z tego powodu należy warto ją stosować. Sprawdzi się u dziewczyn, kobiet w średnim wieku czy podeszłym. W przypadku nakładania henny należy użyć niewielkiego naczynia, wody utlenionej oraz patyczka higienicznego bądź pędzelka. Henna proszkowa ma tak naprawdę jeden podstawowy minus. Przy jej nakładaniu musimy szczególnie uważać, aby się nie pobrudzić. Zmycie henny proszkowej jest rzeczą niemal niemożliwą. Taką rozrobioną miksturę należy nałożyć na nasze brwi, a następnie pozostawić ją na 5 do 10 minut. Następnie zmyć płatkiem kosmetycznym. Później możemy się już cieszyć pięknymi i zadbanymi brwiami. Henna proszkowa to tak naprawdę kosmetyk znany od lat. Stosowany jeszcze przez nasze babcie. Cieszy się dużą popularnością także wśród młodych dziewczyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here