Fryzury dla mężczyzn

Obecnie nie tylko kobiety spędzają godziny we fotelu fryzjerskim. Ilość i różnorodność fryzur dla mężczyzn diametralnie zmienia się i rośnie. Wśród fryzur męskich dopiero od niedawna pojawiają się topowe trendy, nie idą one jednak w jednym kierunku. Mamy do wyboru wiele modnych fryzur zarówno z krótkimi, jak i długimi włosami. Oto przegląd najciekawszych z nich.

Najmodniejsze fryzury dla mężczyzna

1. Na pierwszym miejscu obecnie jest fryzura z podgolonymi bokami i tyłem głowy, a włosami dłuższymi na środku głowy, które zaczesane są w jedną stronę, oczywiście częściej pozostawione w lekkim nieładzie lub z burzą loków
2. Drugie miejsce zajmuje elegancka stylizacja. Cięcie wygląda bardzo podobnie, włosy są bardziej podgolone po bokach i z tyłu głowy, a góra dłuższa, jednak dłuższe włosy są zaczesane do tyłu i już nie pozostają potargane, a są dokładnie wyczesane i ułożone.
3. Bardzo popularną fryzurą wśród mężczyzn jest fryzura z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem. Dłuższe włosy są ułożone na jedną stronę, a boki i tył głowy wygolone tak jak przy poprzednich fryzurach.
4. Czwarte miejsce zajmuje fryzura, która jest najczęstszym wyborem zwłaszcza młodych mężczyzn i chłopaków, tak zwana na wikinga. Boki i tył głowy wygolone, a na górze włosy są na tyle długie, że można z nich zrobić na czubku głowy kuca lub kok.
5. Innym typem fryzury, która jest również chętnie noszona przez mężczyzn, to włosy półdługie, zaczesane do tyłu i potraktowane gumą do włosów lub lakierem, dzięki czemu fryzura prezentuje się elegancko.
6. Warto wiedzieć, że wciąż modne, choć może nie aż tak popularne, jest ścinanie włosów bardzo krótko, taka sama długość na całej głowie. Taki wojskowy styl ma wielu zwolenników.

Akcesoria do stylizacji fryzur męskich

Wybierając strzyżenia z dłuższymi włosami, należy liczyć się z tym, że nie mogą one być pozostawione samym sobie i oprócz pielęgnacji, wymagają również odpowiedniej stylizacji. Aby cała fryzura prezentowała się dobrze, należy ją ułożyć. Do tego większość mężczyzn stosuje żel do włosów, pastę lub gumę do włosów, które usztywniają włosy, większość z nich nie obciąża włosów, a pomaga formować pasma włosów w dowolny sposób.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFryzury do twarzy owalnej
Następny artykułHenna do brwi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here