Fotelik samochodowy a kompletowanie wyprawki dla dziecka

0
1663

Spodziewając się dziecka nie sposób uniknąć kompletowania wyprawki. Noworodek wniesie do życia młodych rodziców sporo zmian i trzeba się na te zmiany odpowiednio przygotować. Sporządzając listę wyprawki dla dziecka możemy ją podzielić na dwie części. Na artykuły niezbędne oraz takie, które mają ułatwić życie przyszłym rodzicom. Co musi kupić każda mama spodziewająca się dziecka?

W każde wyprawce musi znaleźć się fotelik samochodowy. W końcu musimy w jakiś sposób przewieźć dziecko ze szpitala do domu. Foteliki samochodowe mają zapewnić naszym dzieciom bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Możemy przebierać pośród różnych firm fotelików. Foteliki Recaro cieszą się sporą popularnością wśród mam. Możemy zamówić foteli przez internet na przykład ze strony askot.pl. Zakupy przez internet pozwolą nam zaoszczędzić sporo czasu. Będą również sporym ułatwieniem w końcówce ciąży, kiedy przyszła mama nie ma sił na długie spacery po sklepach.

Każda przyszła mama musi zaopatrzyć się również w wózek. Ten środek transportu dla dzieci znacznie ułatwi nam codzienne funkcjonowanie i przemieszczanie się z dzieckiem. Dzięki niemu będziemy mogli wybrać się z maluchem na spacer. Tutaj także wózki Recaro cieszą się dużą popularnością. Wybierając wózek warto zastanowić się nad nabyciem wózka 3w1. Takie wózki mają w zestawie wszystko co niezbędne do podróżowania z dzieckiem. Fotelik, gondolę oraz spacerówkę. W takich zestawach, dzięki specjalnym adapterom, można zamontować fotelik na ramie wózka. To doskonałe rozwiązanie podczas zakupów. Musimy jednak pamiętać, żeby nie nadużywać zbytnio tej opcji. Długie przebywanie w foteliku samochodowym niekorzystnie wpływa na rozwój małego dziecka. Pozycja jaką noworodek przyjmuje w foteliku nie est dla niego naturalna i jeśli będzie w nie przebywał zbyt często i zbyt długo może nabawić się problemów z kręgosłupem w przyszłości.

recaro young sport

Wózek oraz fotelik samochodowy muszą znaleźć się w każde wyprawce. To dzięki nim możemy spokojnie i bezpiecznie podróżować oraz przemieszczać się z noworodkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here