Dieta pudełkowa ketogeniczna

Ten rodzaj diety jest zabójczy dla tkanki tłuszczowej. Bardzo często nie wiemy jak pozbyć się tłuszczu, a tu jest takie proste i jakże skuteczne rozwiązanie. Jeśli wybierzemy taką dietę to otrzymamy małą ilość węglowodanów.

Dieta ketogeniczna jest opracowana tak żeby maksymalnie zawierała 10% węglowodanów. To oznacza, że z takiej diety mogą korzystać nie tylko osoby, które chcą spalić tłuszcz, ale również te osoby, które mają problemy z cukrzycą. Zbyt dużo Polaków ma problemy z otyłością. To nie chodzi tylko o to, że źle się wygląda. Gorzej, że nasz organizm bardzo negatywnie to odczuwa, dlatego nie można sobie na to pozwolić. Zaczniemy chorować i to bardzo poważnie. To dotyczy młodszych jak i starszych Polaków, dlatego trzeba bardzo szybko działać. Taka dieta daje nam na to szanse. W przypadku pakietu EXPERT możemy wybrać aż dwadzieścia pięć różnych dań i to codziennie. To oznacza, że można mieć tak różnorodne jedzenie, że będzie problem w tym samym miesiącu trafić na to samo. Warto przejść na dietę, która daje takie bardzo dobre efekty. Mamy jedno zdrowie i jeśli my nie będziemy o nie dbać to, kto ma to zrobić? Przemyślmy sobie, zatem to wszystko i wybierzmy najlepsze dla nas rozwiązanie.

Dieta

Na śniadanie w tej diecie można otrzymać przepyszne muffiny jajeczne, które będą podawane z grillowanym boczkiem oraz warzywami.

Posiłków mamy więcej, bo jest jeszcze drugie śniadanie i obiad, na który możemy dostać polędwiczki. Koniec dnia to podwieczorek. Oczywiście to są przykładowe dania, ale my dowolnie możemy wybierać te, które o wiele bardziej przypadną nam do gustu i będziemy chcieli je próbować. Robimy tak, aby dieta pudełkowa płock była idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Dlaczego ma to takie znaczenie? Przede wszystkim, dlatego że jeśli coś nam smakuje to nie będziemy dojadać czegoś innego. Będziemy wiedzieć, że to rozwiązanie jest dla nas najlepsze. Nie zamienimy diety pudełkowej na żadne inne jedzenie. Bo, po co mielibyśmy to robić? Tutaj mamy zbilansowane przepyszne posiłki na cały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here