Czym są świeże zapachy i kiedy warto je stosować?

0
1435

Świeże zapachy to niezwykle aromatyczne kompozycje, składające się z zielonych, wodnych lub cytrusowych nut. Dzięki temu, że znajdują się w nich między innymi składniki takie jak:  cytrusy, konwalie, pomarańcze, a nawet lilie wodne, są one idealnymi perfumami na lato o zaskakująco zmiennym charakterze.

W upalne dni nie warto stosować ciężkich perfum i wód toaletowych. Lato to najlepsza pora na używanie lekkich i subtelnych kosmetyków, a takimi są właśnie świeże i orzeźwiające zapachy, które nadają się zarówno do pracy, jak i na plażę.

Świeże zapachy idealne na… upalne dni!

Na upalne dni warto zdecydować się na zapachy o woni konotującej z lasem, a dokładniej z soczystą zielenią drzew. Zaliczyć do nich możemy między innymi kompozycje takie jak Calvin Klein One, czy słynne świeże perfumy damskie DKNY New York for Women. 

Ciekawą propozycją świeżych perfum na gorące dni mogą być także zapachy nasączone aromatami korzennymi lub wodnymi. Idealnym przykładem takiego połączenie jest woda toaletowa Paco Rabanne Invictus, która zachwyca energetyzującą świeżością, ze względu na sensualny drzewno-zielny aromat. Dla osób, które pragną uwodzić za pomocą pociągającego spojrzenia na wieczornych letnich kolacjach, strzałem w dziesiątkę mogą okazać się świeże perfumy o anyżowo-ziołowym aromacie estragonu. Takim zapachem są perfumy Versace Man Eau Fraiche.

Gdzie kupisz świeże zapachy?

Świeże zapachy na lato możemy kupić tak naprawdę wszędzie. Począwszy od lokalnych sklepów, aż po perfumerie internetowe. Warto mieć jednak na uwadze, że tylko oryginalne perfumy zapewniają długi czas utrzymywania się zapachu, zatem ważne jest, aby kupować je tylko od dobrych i zaufanych źródeł, a takim jest z pewnością drogeria Tagomago.pl.

Dodatkowym atutem kupowania perfum na lato online jest możliwość poznania opinii innych użytkowników na temat konkretnej marki lub zapachu. Dzięki temu mamy pewność, że wybrany produkt jest oryginalny. Jeśli nie masz jeszcze w swoim wyposażeniu świeżych perfum, czym prędzej się w nie zaopatrz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here