Czym są kombajny kosmetyczne?

Salony kosmetyczne oferują swoim klientom szeroki zakres usług kosmetycznych. Większość z nich jest wykonywana przy pomocy profesjonalnych urządzeń. Aby zoptymalizować koszty i dostosować wielkość urządzeń do posiadanych powierzchni, właściciele salonów preferują urządzenia wielofunkcyjne, takie jak kombajny kosmetyczne.

Czym są kombajny kosmetyczne?

Obecnie kombajny kosmetyczne są dostępne dla szerokiego grona klientów. Kombajn kosmetyczny ma wiele funkcji do przeprowadzenia zabiegów na twarz i ciało. Urządzenie może wykonywać różne zabiegi, które powodują znaczną poprawę, jakości skóry. Charakterystyczną cechą kombajnu kosmetycznego jest możliwość uwzględnienia indywidualnych cech klienta: stanu i rodzaju skóry, wieku itp.

Kombajny kosmetyczne są wyposażone w zestaw funkcji, które są wybierane indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, są idealnie rozmieszczone w gabinetach zabiegowych. Są bezpieczne i łatwe w użyciu dzięki wbudowanemu intuicyjnemu interfejsowi.

Najnowsze rozwiązania w dziedzinie urządzeń kosmetycznych i profesjonalnego sprzętu zostały zaprojektowane w celu ułatwienia procedur w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. W salonach kosmetycznych stosowane są kombajny kosmetyczne podczas wykonywania zabiegów i osiągają znakomite rezultaty. Pod koniec sesji twarz klienta jest nasycona wilgocią, wyblakła skóra staje się młodsza, wydzielanie tłuszczu normalizuje się u osób z tłustą skórą.

Klienci zauważają, że po zabiegu ich twarz wygląda na wypoczętą i świeci zdrowiem. Korzystając z kombajnu kosmetycznego, specjaliści pomagają pozbyć się wielu problemów naraz. Na przykład zastosowanie mikroprądów i ultradźwięków przyczynia się do osiągnięcia efektu liftingu bez interwencji chirurga plastycznego.

Co oferują kombajny kosmetyczne?

   Kombajn kosmetyczny 3 w 1 jest stosowany do oczyszczania skóry (peeling), nasyca głębokie warstwy skóry substancjami czynnymi (fonoforeza) i oferuje mikroprądy. Kombajn kosmetyczny 4 w 1 doskonale nadaje się do odnawiania i reakcji metabolicznych w skórze. Takie procedury są dla klientów, którzy potrzebują liftingu bez interwencji chirurgicznej.

  Kombajn kosmetyczny 5 w 1 jest wyposażony w bardziej zaawansowaną funkcjonalność dla różnych peelingów, na przykład głębokiego peelingu przy użyciu dermabrazji. Ta procedura oczyszcza skórę, usuwa drobne blizny i blizny po trądziku. Kosmetyka połączona 6 w 1 pomoże kosmetologowi poza wszelkiego rodzaju masażami oczyszczającymi z mikroprądami lub próżnią. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kombajnów. Są bardziej proste, wyposażone w wyjątkowo standardowy zestaw funkcji i złożone z możliwością dodania na życzenie klienta.

Wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne – kombajn kosmetyczny Medika

Urządzenie wielofunkcyjne firmy Medika posiada takie funkcje jak:

  • Analizer skóry
  • Peeling kawitacyjny
  • Ultradźwięki
  • Mezoterapia bezigłowa
  • Mikrodermabrazja
  • Fale radiowe
  • Liposukcja ultradźwiękowa
  • Dermomasaż
  • Oxybarazja
  • Lipolaser DUO.

Ten typ kombajnu kosmetycznego posiada 10 modułów (14 unikalnych technologii) w jednym urządzaniu. Dla przykładu poniżej opisano kilka z funkcji kombajnu kosmetycznego.

Czym jest analizer skóry?

Profesjonalny analizer stanu skóry jest kluczowym momentem w wyborze leczenia i jego skuteczności. Urządzenie pomaga właściwie dbać o kondycję skóry i zachować jej młodość i piękno. Na podstawie przekazanych danych pomaga właściwie wykorzystywać urządzenia kosmetyczne i produkty zdrowotne, dokonywać dokładnej analizy ich wpływu na skórę, prowadzić regularne monitorowanie głównych wskaźników.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem oczyszczającym wykonywanym w salonie kosmetycznym. Złuszcza skórę i wnika głębiej niż peeling stosowany w domu, ale działa również delikatnie. Jest to uniwersalna procedura dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku. Peeling usuwa stare komórki z powierzchni skóry, dlatego dokładnie ją oczyszcza i hamuje rozwój bakterii. Wibracje poprawiają krążenie krwi i limfy, co zapewnia tlen i stymuluje regenerację skóry. Zmiany zaobserwowane po pierwszej wizycie w salonie to eliminacja trądziku i poprawa wymiany wody w skórze. Ponadto ten zabieg jest bardzo relaksujący.

Czym jest mezoterapia bezigłowa?

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywną metodą bezinwazyjnego odmładzania skóry. Mówiąc najprościej, nowoczesna kosmetologia znalazła sposób na dostarczenie aktywnych składników odmładzających do głębokich warstw naskórka za pomocą nieinwazyjnej metody. Tak, więc mezoterapia bezigłowa pomaga radzić sobie z następującymi problemami: sucha i luźna skóra, małe zmarszczki i utrata koloru skóry, worki pod oczami, cienie pod oczami, zmiany pigmentacyjne skóry, powiększone pory, cellulit, blizny, rozstępy, trądzik.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?

Kolejną z funkcji kombajnu kosmetycznego jest liposukcja ultradźwiękowa. Jest to metoda radzenia sobie z nadmiarem tłuszczu podskórnego, znajdującego się w najbardziej widocznych miejscach i deformującego figurę. Podczas zabiegu, usuwanie tłuszczu następuje za pomocą niskiego ciśnienia. Następnie zniszczone komórki są wypompowywane za pomocą specjalnego systemu rurek umieszczonych w ciele pacjenta. Ultradźwięki działają w sposób szczególny i niszcząco wpływają na złogi tłuszczu, komórki pękają i zamieniają się w emulsję. Zaletą jest efekt napinania skóry. Dlatego ten rodzaj liposukcji jest doskonały do usuwania tłuszczu z bioder, twarzy i brzucha.

Źródło: https://maxmedik.pl/388-kombajny-kosmetyczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here