Z pewnością nikt z was nie lubi gdy w pracy któryś z kolegów bądź koleżanek bez przerwy kicha, kaszle i pociąga nosem. Przebywanie z osobami chorymi towarzyszy nam już od wczesnych lat szkolnych kiedy co drugi chodził zasmarkany, ale wtedy nie było to dla nas zbyt uciążliwe, gdyż okres choroby był swego rodzaju wybawieniem od szkoły i nauki. W życiu dorosłym jednak przeziębienie nie jest przez nas znoszone tak łatwo i staramy się jak najlepiej go unikać. Dlatego na pytanie czy iść na zwolnienie w przypadku grypy? odpowiemy zdecydowanie tak! Jeśli nie zależy nam na własnym zdrowiu to miejmy na uwadze naszych współpracowników, którzy również mogą się łatwo zarazić.
Ciąża – fakty i mity na ten temat urosły do niewyobrażalnych rozmiarów, ale jak pogodzić ją z pracą? Zdecydowanie należy skorzystać ze zwolnienia gdy jest się w ciąży. Nie powinno się wtedy obciążać organizmu i zapewnić jak najlepszy rozwój dziecku w łonie matki. Przyszła rodzicielka wolny czas może spędzić szykując się do porodu, ale także dbając o siebie.
Pełne usta, gładka skóra, lśniące włosy, piękne oczy? Sztuczne łzy mogą Ci pomóc w naturalnym upiększaniu swojej twarzy. Bardzo rzadko myśli się o wyglądzie podczas ciąży – wtedy kobieta nie ma naturalnego parcia na dobry wygląd, ale z pewnością warto właśnie podczas tych kilku miesięcy zadbać o siebie i o swój wygląd zewnętrzny – później z pewnością nie będzie na to czasu, gdyż każda chwila pomiędzy karmieniem, a przewijaniem wykorzystywana będzie na chociaż krótką drzemkę.

http://ortho-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here