buty

Wygodne i eleganckie buty powinny znaleźć się w każdym domu. Stanowią bardzo ważny element w ubiorze zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a także dzieci. Dlatego warto wybrać takie obuwie, w którym można chodzić nie tylko od święta, ale i na co dzień, bez obawy o otarcia czy niewygodę. Z tego lodu najlepiej sięgnąć po modele od znanych i cenionych producentów, takich jak Ryłko.

Ryłko – Polska marka obuwia

Ryłko – sklep internetowy – oferuje szeroki wybór najwyższej jakości obuwia damskiego i męskiego. Jest to firma, która na rynku istnieje od wielu lat i zyskała zaufanie, a także uznanie wielu klientów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Zawdzięcza je zarówno temu, że każda para butów wykonana jest z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, jak również materiałom, z jakich wykonuje swoje buty.

Początki marki z The Beatles w tle

W 1964 roku Stanisław Ryłko otworzył swój zakład szewski w Kalwarii Zebrzydowskiej. Początkowo produkowano w nim buty wyłącznie dla mężczyzn.

Na ten moment przypada również największa moda na zespół The Beatles, dlatego nie jest to zaskakujące, że wtedy to on wyznaczał trendy. Wielu ludzi inspirowało się stylem muzyków, a to z kolei dało szansę nowo powstałemu zakładowi szewskiemu.

To właśnie wtedy Ryłko stworzył w swoim zakładzie jeden z najpopularniejszych modeli obuwia na świecie, tak zwane “beatlesówki”. Był to strzał w dziesiątkę i z pewnością pozwolił na dalszy rozwój firmy.

Ryłko i buty damskie

W latach siedemdziesiątych Ryłko wprowadził nowość do swojej firmy: damską kolekcję obuwia. To kolejny świetny moment i doskonała decyzja właściciela, gdyż jest to czas „kobiecej ekspansji”. W Polsce właśnie w latach siedemdziesiątych pojawia się subkultura punków i disco. Kobiety zaczynają chętnie nosić luźniejsze ubrania i spodnie, do których chętnie wybierają nowoczesne, modne obuwie.

W latach osiemdziesiątych firma Ryłko koncentruje się na produkcji damskiego obuwia. W tym czasie marka zyskuje coraz większą popularność i staje się rozpoznawalna.

Krakowski salon

W 1997 roku Ryłko otworzył swój pierwszy salon, mieszczący się w Krakowie. W niedługim czasie mógł już pozwolić sobie na otwarcie kolejnych. Należy przy tym pamiętać, że firma starała się podążać z duchem czasu i dostosowywać do ówcześnie panujących trendów.

50-lecie i współczesność

W 2014 roku firma obchodziła swoje 50-lecie. Z okazji tego wydarzenia został zorganizowany konkurs “500 par butów na 50 lat Ryłko”, którymi nagradzała swoich wiernych klientów i fanów.

Obecnie Ryłko skupia się na trendach, które panują w świecie mody. Ważne jest również dla niej to, aby każda para butów, która trafia do klientów, spełniała najwyższe wymagania i oczekiwania.

Dlatego, jeśli stawiasz na wygodę i komfort, a także na  najwyższą jakość, to zdecydowanie powinieneś przejrzeć bogatą ofertę tego znanego i cenionego producenta. Znajdziesz ją między innymi w sklepie internetowym Markowe Obuwie.

Warto również wspomnieć, że od pewnego czasu firma Ryłko powiększyła swój asortyment o torebki. Dzięki wielu modelom i wzorom, a także niesłabnącemu zainteresowaniu klientów nowym produktem, marka poszerzyła swoją działalność. Torebki Ryłko, to wysoka jakość, niesamowity design oraz wytrzymałość, dlatego i one przyciągają uwagę klientów i często są wybierane, jako idealne dopełnienie do stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here