Brązowy cień do powiek

Jeżeli nie masz dużej ilości czasu, a chcesz mieć fajny, oryginalny makijaż? Koniecznie zainteresuj się brązem ! Poniżej sposób na to, jak w pięć minut zrobić oszałamiający makijaż.

Wbrew pozorom na to, aby zrobić spektakularny makijaż, który będzie robił wrażenie na każdym, ktokolwiek Cię zobaczy, wcale nie potrzeba poświęcać całego dnia. Naprawdę, czasami wystarczy na to przysłowiowe pięć minut. Aby taka operacja mogła mieć szansę powodzenia, koniecznie i bezwzględnie należy użyć tuszu o kolorze brązowym. Dzięki użyciu brązowych cieni do powiek spojrzenie stanie się głębokie i tajemnicze.

Do odpowiedniej charakteryzacji będą potrzebne: podkład, brązowy cień, czarna kredka oraz maskara. Warto zaopatrzyć się także w pędzelek lub niewielki aplikatore, co zdecydowanie ułatwi nam nakładanie tuszu. Dlaczego akurat brązowe cienie? Chociażby dlatego, że pasują idealnie do każdego rodzaju urody, i dodają nieco nowoczesności bo smokey eyes – jest to zdanie jednego ze znanych wizażystów. Jak zatem zrobić coś takiego, skoro nie mamy zbyt wiele czasu?

Używając czarnej kredki musimy narysować kreski bardzo blisko dolnej oraz górnej krawdzędzi linii rzęs. Jeżeli nie uda się ich zrobić idealnie równo, to naprawdę nic się nie stanie. Następnym krokiem jest sięgnięcie po brązowe cienie. Musisz pokryć nimi górną oraz dolną powiekę. Inna ze znanych charakteryzatorek radzi, aby kolor odpowiednio rozetrzeć, i połączyć w kącikach oczu (na zewnątrz). Na samym końcu trzeba pomalować rzęsy jedną warstwą tuszu. Nie wolno Ci zapomnieć o podkładzie ! Cera skóry ma być świetlista oraz rześka. Na samym końcu powinnaś lekko musnąć kościu policzkowe różem, i pomalować usta pomadką (np. nude).

Nie ma wątpliwości co do tego, że użycie brązowego makijaża powiek potrafi dodać każdej kobiecie tak niezwykłego, klasycznego uroku. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy dorzucimy do tego odrobinę brokatu, lub dodamy nieco złotego cienia. Brązowy cień to obowiązkowa pozycja w kosmetyczce każdej kobiety !

http://www.enjoythelittlethings.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here